росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Шановні добродії!

Дякуємо за відвідини нашого сайту.

Мета проекту "ADVOCACY FOR NGO" - допомагати лідерам недержавних організацій, громадським правозахисникам, представникам владних структур та ЗМІ і рядовим громадянам України сформувати якісно новий демократичний світогляд щодо прав людини і методів їх захисту, виробити цивілізовані стереотипи поведінки в конфліктних ситуаціях.

Ми свідомі того, що законодавство України не в усіх своїх частинах досконале, що громадяни не завжди вміють ним користуватися, що не всі державні службовці сумлінно дотримуються Закону і не завжди представляють інтереси громадян.

Це не є трагедія тільки нашої держави - в більшій чи в меншій мірі це явище має місце в усіх країнах світу. Саме тому мільйони найбільш активних громадян в різних країнах створили десятки тисяч об'єднань, завдання яких - захист прав людини. І в Україні сьогодні працюють вже понад 800 правозахисних НДО: деякі з них лобіюють прийняття нових, досконаліших законів, інші відстоюють права скривджених в судах, ще інші навчають дітей і дорослих правильно користуватися законами, і в першу чергу Конституцією, а є й такі, які навчають чиновників демократичних засад управління.

Наш сайт для того, щоб:

  • налагодити постійний обмін досвідом між правозахисними НДО;
  • створити базу даних правозахисних НДО України;
  • створити базу експертів з методів едвокасі;
  • створити каталог найновіших технологій захисту прав громадян, напрацьованих українськими НДО;
  • створити реєстр успіхів НДО у галузі захисту прав;
  • узагальнити і поширити практичний досвід зарубіжних та українських НДО до найвіддаленіших провінцій;
  • створити постійно діючу конференцію для обговорення проблем у роботі громадських правозахисників і пошуку шляхів їх вирішення.

Ми певні: якщо усі НДО України, у якій би галузі вони не працювали, матимуть у своєму складі бодай по одному грамотному правозахиснику, навченому новочасним методам адвокації, - демократизація суспільства пришвидшиться.

Ми маємо книгу для гостей, де Ви можете звернутися із запитаннями до висококваліфікованого юриста, поділитися проблемами і отримати поради експертів.

Ми публікуємо і надалі публікуватимемо найбільш уживані в судовій практиці закони і коментарі до них.

Для молодих і не надто досвідчених ми започаткували рубрику "О!.." Адже саме цей здивований вигук часто чуємо від людей, котрі вперше починають знайомитися зі своїми правами.

Ми щиро хочемо бути корисними Вам і сподіваємося на співпрацю. Будемо раді, якщо Ви надсилатимете свої історії успіху в захисті прав, поради, відгуки про сайт та пропозиції щодо його вдосконалення.

Отже, ласкаво просимо на наш сайт PRAVO - один з проектів Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров'я, який, до речі, вже 11 років займається захистом прав громадян.

Інформацію про історію організації та інші проекти Ви можете прочитати на сторінці Фонду

Проект "ADVOCACY FOR NGO" здійснюється за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Алла Тютюнник,
Президент Херсонського обласного
Фонду милосердя та здоров'я.