росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Правова інформація


Всі права на публикації, зображення, програмне забеспечення застережено.

Передрук матеріалів або іх частин опублікованих на сайті uapravo.org без узгодження з редакцією сайта дозволяється тільки в інтернет-виданнях.
При повному чи частковому використанні матеріалів у інтернет-виданнях гіперпосилання на uapravo.org (http://www.uapravo.org) обов'язкове.

При використанні частини матеріалу або окремих фрагментів матерала опублікованого на сайте uapravo.org крім посилання на сайт бажано робити посилання на сторінку використовуваного матеріалу.

Наприклад:

...на сайті uapravo.org ви можете прочитати полвну версію статті "Як зацвкавити пресу".


Код цього тексту:

...на сайті <a href="http://www.uapravo/org" >uapravo.org </a>ви можете прочитати полвну версію статті <a href="http://www.uapravo.org/text.php?id=4">"Як зацвкавити пресу". </a>