росiйська | english останнє поновлення 06.12.2002  
...на головну сторінку Про права паціентів в Україні Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
30.07.2002//
В розділі методичні рекомендації читайте результати мониторінгу проведенного Севастопольскою правозахистною групою на тему: "Дотримання прав людини в загальноосвітних школах України".

15.05.2002//
У квітні cтворенo новий веб-сайт "Юрист-ХХІ" в рамках інформаційного проекту "UAPravo" за ініціативою групи студентів Харківського національного університету внутрішніх справ за участі фахівців Херсонського обласного фонду милосердя та здоров'я за підтримки міжнародного Фонду "Відродження" та Міжнародного Фонду Ч.С. Мотта.

15.05.2002//
У чому конкретно полягають права пацієнта? ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НІКОЛИ НЕ ПУБЛІКОВАЛИСЯ В УКРАЇНІ ТА ЯКІ НЕ ЗНАЄ УКРАЇНСЬКИЙ ГРОМАДЯНИН - ПАЦІЄНТ.

// всi новини...

 

 

отримати код...

 


 

Шановні колеги!

Увага, семінар “Земельне законодавство України”. 28-29 жовтня 2002 року в м. Харкові буде проведено семінар "Земельне законодавство України" за участю провідних спеціалістів державного комітету по земельних ресурсах України, науковців та адвокатів, що мають досвід захисту земельних прав громадян та юридичних осіб.

До участі в семінарі запрошуються юристи, що працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, судді, працівники прокуратури а також юрисконсульти суб'єктів господарської діяльності Харківської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Організатори семінару оплачують проїзд (за наявності оригіналів квитків), проживання та харчування учасників. Заявки на участь в семінарі просимо надсилати за адресою: 61002, м. Харків, ХМГО „ЕкоПраво-Харків", а\с 10479, e-mail: [email protected] , або за телефоном: (0572) 191-021.

Учасникам семінару будуть надіслані офіційні запрошення, які є підставою для оплати проїзду, розміщення в готелі та харчування. Більш детальна інформація міститься на сайті http://www.ecopravo.kharkov.ua

Семінар проводиться Харківською міською громадською організацією "ЕкоПраво-Харків" в рамках Проекту регіональних навчальних програм, який адмініструється Академією Сприяння Освіті (AED) за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).