росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Нові герої
20 років незалежності докорінно змінили обличчя столиці та великих міст України, створивши фасадний вигляд країни з дорогими автомобілями, готелями та ресторанами. Натомість життя українців у селах, селищах та невеликих містечках зазнало дуже мало змін. Влада, гроші, освіта, можливості розвитку... все це в уяві мільйонів українців стало ототожненням міграції.

Методичний посібник для консультантів громадських приймалень
Дорогі колеги! У 1998 році, коли ми тільки починали працювати, правозахисникам Херсонського обласного Фонду милосердя та здоровя часто доводилося чути: у суді виграти справу “просто так” неможливо, а якщо навіть і виграєш, то виконавча служба рішення суду не виконає, а про компенсацію моральної шкоди навіть заїкатися не варто – в нашій країні судді не визнають моральної шкоди...

Ви отримали рішення суду. Що далі?
Поздоровляємо вас: Ви отримали позитивне рішення суду по вашій справі. Але це ще не закінчення процесу, а тільки початок. Початок примусового виконання рішення суду. В українському законодавстві це окремий процес, який регулюється Конституцією України, Законом України «Про державну виконавчу службу», Законом України «Про виконавче провадження», Інструкцією про проведення виконавчих дій. Зобов’язання виконання покладається на територіальні органи виконавчої служби, які діють при районних і міських управліннях юстиції.

Як добитися якісних комунальних послуг
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ВЗАЄМОВІДНОСИН МІЖ СПОЖИВАЧЕМ ТА ВИКОНАВЦЕМ, ЩО НАДАЄ КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, РЕГУЛЮЮТЬСЯ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ» (ДАЛІ-ЖКП). Відповідно до ст. 19 ЗУ «ЖКП», взаємовідносини, тобто постачання комунальних послуг, повинно здійснюватися виключно на підставі договору. Це не означає, що коли ви не оплачуєте комунальні послуги, до вас не будуть подавати позов про стягнення.

Виправдувальний вирок у кримінальному процесі України
Представлена автором книга підготовлена на базі великого практичного досвіду, який включає в себе роботу на посаді слідчого, адвоката, судді Мелітопольського міського суду та судді апеляційного суду Запорізької області.

Методичний посібник для консультантів громадських приймалень
Дорогі колеги! Ще років 10 тому нам, правозахисникам Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я, часто доводилося чути: у суді виграти справу “просто так” неможливо, а якщо навіть і виграєш, то виконавча служба рішення суду не виконає, а про компенсацію моральної шкоди навіть заїкатися не варто – в нашій країні судді не визнають моральної шкоди...

Громадські приймальні. Досвід роботи в Україні
Влітку 2004 року 25 керівників та активістів громадських приймалень із різних областей України зробили спробу зібрати й систематизувати досвід та розробити методичні рекомендації для тих НДО, які лише збираються створити громадську приймальню при своїй організації.

Міцні горішки 2
Три роки тому ми видали навчальний посібник «Права людини для «міцних горішків», щоб роздавати його лідерам та активістам громадських організацій, які брали участь у наших семінарах зі стратегій і технік захисту прав людини, з громадського представництва та лобіювання.

“Доступність суду в Україні після реформи”
Моніторинг Громадського Фонду прав людини “Право і демократія”

Права людини у школах України
Проект “Моніторинг дотримання прав людини у загальноосвітніх школах України” було реалізовано Севастопольською правозахисною групою за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” та експертної допомоги Польського Хельсинського фонду прав людини.

1 | 2 | 3 | наступна >