росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Пам'яті друга

Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи...
Андрій Матросов був людиною унікальною. Його харизма, його оптимізм, його духовна чистота, його вміння працювати надихали всіх нас робити фестиваль Docudays UA. Журналіст, фотограф, продюсер, правозахисник... Це тільки ті таланти, які він у собі відкрив. Він міг стати талановитим письменником, сценаристом, чи кінопродюсером. Але його забрали від нас 16 лютого на 42-у році життя на слизькій дорозі зі Скадовська до Херсону, де він розбився. Саме тоді, коли він був повний сил, нарешті, знайшов себе і для всіх нас став незамінним...
Від нас iдуть найкращі. І це найбільша несправедливість, яка тільки є на цій планеті.
Подивіться в обличчя цієї людини, що до останнього подиху несла добро в наше земне життя.
Нам всім до болю бракує тебе, друже!!