росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 


За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект

«Посилення правових можливостей малозабезепечених громадян Голопристанського та Скадовського районів Херсонської області та м. Херсона»

Виконується Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров'я (далі ХОФМЗ) в рамках програми «Верховенства права», ініціатива «Посилення правових можливостей бідних верств населення» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (Договір № 40497 та № 42008 (продовження).

  розділи:


Фотогалерея


Підписання меморандуму про співпрацю м. Скадовськ.


Підписання меморандуму про співпрацю. Учасники. м. Скадовськ.


Підписання меморандуму про співпрацю. м. Скадовськ. Зліва направо: директор програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов та міський голова Скадовська Олександр Гавриш.


Справа юрист Центру правової інформації та консультації в м. Скадовську Микола Гопанчук веде прийом громадян.


Міська рада м. Скадовськ. Зліва направо: міський голова Скадовська Олександр Гавриш, секретар міськради Скадовська Ольга Бутенко, депутат міськради Скадовська Іван Шульга.


Куточок відвідувача Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань.


Справа консультант Центру правової інформації та консультації в с. Стара Збур’ївка Жаннета Соловйова веде прийом громадян.


Консультант Центру правової інформації та консультації в с. Стара Збур’ївка Жаннета Соловйова.


Зліва на право: юрист Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань В’ячеслав Бушма та координатор Центру правової інформації та консультації в с. Стара Збур’ївка Володимир Шишкін.


Зліва юрист Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань В’ячеслав Бушма веде прийом громадян.


Юрист Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань В’ячеслав Бушма.


Робоче місце юриста Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань.


Грамота вручена працівникам Центру правової інформації та консультації в м. Гола Пристань Геройською сільською радою за надання безкоштовної правової допомоги.