росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 


За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Проект

«Посилення правових можливостей малозабезепечених громадян Голопристанського та Скадовського районів Херсонської області та м. Херсона»

Виконується Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров'я (далі ХОФМЗ) в рамках програми «Верховенства права», ініціатива «Посилення правових можливостей бідних верств населення» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (Договір № 40497 та № 42008 (продовження).

  розділи:


Діяльність

Види діяльності, які ми розвиваємо в Центрах правової інформації та консультації

1. Первинна правова допомога з питань: право власності, трудове право, доступ до правосуддя, права підприємців, тощо. Ми організували в містах Скадовськ, Гола Пристань та в с. Стара Збур’ївка Центри правової інформації та консультації, розробили положення, графіки роботи, спільні стандарти, навчання консультантів (за участі ХОО КВУ та інших партнерських НУО, а також Громадської ради проекту).
2. Виявлення найбільш гострих проблем громад шляхом аналізу звернень до центрів, аналіз та пошук шляхів рішення (за участі активістів громади та партнерських НУО Херсонської області).
3. Просвітницька діяльність щодо захисту прав та інтересів громад.
4. Фонд підтримки стратегічних справ у суді.
5. Налагодження взаємодії Центрів безоплатної правової допомоги малозабезпеченим зі ЗМІ (місцевими та центральними), з українськими та міжнародними правозахисними мережами.


Вимоги до оформлення матеріалів

Скачати звіт у форматі doc Скачати (58 KB)


Положення про роботу Центрів

Скачати звіт у форматі doc Скачати (63 KB)