росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
«Сила голосів – сила демократії»
Проект «Сила голосів – сила демократії» стартує щоб сприяти справедливим та прозорим парламентським виборам 2012 року на Херсонщині та заохотити виборців до свідомої активної участі у виборчому процесі.

«Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду»
Виходить в рамках проекту ХОФМЗ за підтримки проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства», яка фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Точка зору автора може не збігатися з позицією проекту ПРООН.

«Посилення правових можливостей малозабезпечених громадян Голопристанського та Скадовського районів Херсонської області та м. Херсона»
Програма розвитку організації об'єднаних націй, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Даніїї. Адміністрування проекту здійснюється виконавчим партнером Проекту ПРООН "Розвиток громадянського суспільства" ІСАР "Єднання". З 18.11.10. по 18.08.11. Угода № CSDP-GA-HR-10-07.

«Посилення правових можливостей малозабезепечених громадян Голопристанського та Скадовського районів Херсонської області та м. Херсона»
Виконується Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров'я (далі ХОФМЗ) в рамках програми «Верховенства права», ініціатива «Посилення правових можливостей бідних верств населення» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (Договір № 40497 та № 42008 (продовження).

"Правам пацієнтів – юридичну підтримку"
Виконаний Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров’я за фінансової підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.

"На допомогу сільським лідерам"
Проект "На допомогу сільським лідерам" виконаний Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров'я за підтримки Благодійного Фонду "Творчій центр "КАУНТЕРПАРТ", ОБСЄ та Міністерства закордонних справ Данії (ДОГОВІР № 08-076/OSCE).