росiйська | english останнє поновлення 13.06.2014  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


18.03.2014//
Тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст»
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів всіх типів ЗМІ зі Східних та Південних областей України на тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст». Тренінг відбудеться 23-24 березня в Києві.
Детальніше >>>

22.04.2014//
Конкурс проектів від Єврокомісії для країн-сусідів ЄС
Європейська Комісія оголосила конкурс проектів у рамках Інструменту з підтримки громадянського суспільства у країнах-сусідах ЄС (Neighbourhood Civil Society Facility).
Детальніше >>>

04.03.2014//
Вебінар для громадського сектору «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій»
6 березня 2014 року об 11:30 відбудеться безкоштовний вебінар на тему: «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій», організований ІСАР «Єднання» спільно з ГО «Палата податкових консультантів». Детальніше >>>

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«За відповідальне суспільство»

  Розділи:


За оприлюднененими у вересні 2012 року результатами проекту Transparency International, в Україні було зафіксовано найгірший рівень прозорості роботи уряду серед країн колишнього СРСР.

Проект «За відповідальне суспільство» стартує у жовтні 2013 року та буде реалізовуватись протягом дванадцяти наступних місяців.
Передбачається, що читачі «ВГОРУ» дізнаються про права і обов’язки влади, її законні та протизаконні дії, можливості участі громади у прийнятті рішень та наявні законні механізми контролю за діяльністю органів влади і місцевого самоврядування у Херсонській області.
Підвищення рівня прозорості влади та громадянської активності читачів, надихнути людей на свідомі, грамотні, відповідальні дії по захисту прав людини та інтересів громад – основна мета проекту.