росiйська | english останнє поновлення 13.06.2014  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


18.03.2014//
Тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст»
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів всіх типів ЗМІ зі Східних та Південних областей України на тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст». Тренінг відбудеться 23-24 березня в Києві.
Детальніше >>>

22.04.2014//
Конкурс проектів від Єврокомісії для країн-сусідів ЄС
Європейська Комісія оголосила конкурс проектів у рамках Інструменту з підтримки громадянського суспільства у країнах-сусідах ЄС (Neighbourhood Civil Society Facility).
Детальніше >>>

04.03.2014//
Вебінар для громадського сектору «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій»
6 березня 2014 року об 11:30 відбудеться безкоштовний вебінар на тему: «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій», організований ІСАР «Єднання» спільно з ГО «Палата податкових консультантів». Детальніше >>>

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«За відповідальне суспільство»

  Розділи:


Вертикаль влади: погляд згори

Почему не едет лошадь?
// 04.11.2013
В глубоком детстве мы обожали загонять в тупик друг друга нелепыми вопросами. Самым популярным был о лошади. Какие только версии не выдвигались, но практически никто не мог найти правильного ответа, который на самом деле лежал на поверхности.
Читати далі


Херсонщина хоче врятувати світ від голоду
// 29.10.2013
Наша область вирішила провести нараду з гучною назвою “Стратегія розвитку агропромислового комплексу на півдні України в умовах зміни клімату”. І успішно її провела...
Читати далі


День тепла – 15 жовтня
// 20.10.2013
Цього року на Херсонщині має з’явитися ще одне свято. Назвемо його Днем тепла. І навіть з його датою чиновники визначилися – 15 жовтня. Саме до цього часу в кожній оселі області мають потеплішати батареї.
Читати далі


Здоров’я, гроші та сині туфлі
// 08.10.2013
Минулої п’ятниці до Нової Каховки завітало багато іноземців, що активно обговорювали екологічні інвестиції. Місто приймало вже сьомий Міжнародний інвестиційний форум “Таврійські горизонти”, організований Херсонською облдержадміністрацією.
Читати далі


Будемо їздити за 2 гривні. Поки що.
// 07.10.2013
Минулого тижня газета “Вгору” писала про те, що 1 жовтня збираються провести громадські слухання. З херсонцями мали порадитися щодо підвищення вартості проїзду в маршрутках.
Читати далі