росiйська | english останнє поновлення 13.06.2014  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


18.03.2014//
Тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст»
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів всіх типів ЗМІ зі Східних та Південних областей України на тренінг «Президентські вибори в Україні та європейський контекст». Тренінг відбудеться 23-24 березня в Києві.
Детальніше >>>

22.04.2014//
Конкурс проектів від Єврокомісії для країн-сусідів ЄС
Європейська Комісія оголосила конкурс проектів у рамках Інструменту з підтримки громадянського суспільства у країнах-сусідах ЄС (Neighbourhood Civil Society Facility).
Детальніше >>>

04.03.2014//
Вебінар для громадського сектору «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій»
6 березня 2014 року об 11:30 відбудеться безкоштовний вебінар на тему: «Податкові перевірки неурядових організацій: алгоритм дій», організований ІСАР «Єднання» спільно з ГО «Палата податкових консультантів». Детальніше >>>

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«За відповідальне суспільство»

  Розділи:


Громадська рада

«Закони» – незаконні
// 01.02.2014
Громадські діячі Херсонщини висловили своє ставлення до антиконституційних «законів» 16 січня. Представники громадських організацій та ЗМІ зібралися 24 січня на круглий стіл висловити ставлення до ухвалених 16 січня антиконституційних “законів” та обговорити ситуацію в державі після цих законодавчих змін.
Читати далі


Громадської ради в Херсоні більше немає
// 17.12.2013
Ідея про саморозпуск виникла у Громадської ради ще декілька тижнів тому. У зв’язку із подіями на Майдані у ніч на 30 листопада, херсонські активісти оголосили про позачергові збори. На них вони затвердили текст звернень до Генеральної прокуратури та адміністрації Президента.
Читати далі


Губернатор образився на Громадську Раду
// 17.12.2013
Минулого тижня наша газета писала, що другого дня зими на позачергове засідання зібралась Громадська рада при обладміністрації.


Читати далі


Громадські активісти звернулися до херсонців
// 10.12.2013
У другий день зими на позачергове засідання зібралась громадська рада при обладміністрації. Пов’язано це з останніми подіями у країні.
Читати далі