росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«Сила голосів – сила демократії»

  Розділи:


Напередодні виборів третина виборців не збирається брати участь в голосуванні, а більшість українців вважають, що майбутні парламентські вибори будуть найімовірніше нечесними. (Дослідження компанії Research & Branding Group).

Проект «Сила голосів – сила демократії» стартує щоб сприяти справедливим та прозорим парламентським виборам 2012 року на Херсонщині та заохотити виборців до свідомої активної участі у виборчому процесі.
Передбачається підвищити рівень обізнаності виборців Херсонщини щодо особливостей нового ЗУ “Про вибори народних депутатів України” та методів захисту прав суб’єктів виборчого процесу; забезпечити доступ виборців Херсонщини до збалансованої інформації щодо учасників виборчої кампанії - про доступність/недоступність повної інформації про претендентів на депутатські посади від різних партій; результати виконання/невиконання партіями передвиборчих програм у минулих періодах; аналіз очікувань виборців та обіцянок партій і кандидатів у депутати ВР по мажоритарних округах; відповідність кандидатів у народні депутати в Херсонській області принципам громадянського руху «Чесно». Та забезпечення правової допомоги суб’єктам виборчого процесу.