росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«Сила голосів – сила демократії»

  Розділи:


Обличчя з білборда

Стабільний добробут задешево
// 20.09.2020
Ніщо та не вселяє віру у завтрашній день, як плакати Партії регіонів. Глянув і зрозумів – стабільний добробут як фізично-екзистенціальне явище існує. Для усіх без винятку. Навіть для родини з кількох осіб. Не вірите? Даремно. Вам же пояснюють, що від стабільності країна, а з нею і кожна родина рухаються до добробуту.
Читати далі

Обіцянки «спустилися» на землю
// 13.09.2020
Цього тижня журналісти ознайомилися із програмами кандидатів у народні депутати від 184-го округу. В них вони описали, що хорошого та корисного зроблять для країни та своїх виборців. Та чи відповідають ці слова реальним проблемам людей? Від цього округу балотується 10 кандидатів. І що ж вони обіцяють людям?
Читати далі

Кого готовы полюбить избиратели
// 13.09.2020
Дыхание выборов ощущается все больше, и пора бы задуматься, кому же отдать свой голос в последнее воскресенье октября. Подходы к определению кандидатов у всех разные. Кто-то листает газеты и смотрит, о ком больше пишут. Часть избирателей усаживаются в пятничные вечера на просмотр политических ток-шоу, которые отличаются только фамилиями ведущих.
Читати далі

Кандидати уникають конкретики
// 30.08.2020
Журналісти ознайомилися із програмами кандидатів у народні депутати від 185-го округу. Загалом учасники виборчих перегонів наобіцяли гарних перспектив, яких домагатимуться для країни та своїх виборців у разі їх обрання до Верховної Ради. Та чи відповідають їхні обіцянки реальним проблемам та сподіванням людей?
Читати далі

В Херсоне появятся уборные! К выборам?
// 30.08.2020
На сайте одного Интернет-издания появилась информация, что мэр Херсона поручил своим подчиненным изучить возможность установки в Херсоне “модульных” общественных туалетов. Это знаменательное событие произошло в понедельник, 27 августа.
Читати далі

Предвыборный аврал на церковной площади
// 23.08.2020
В отчете о сессии Херсонского городского совета, состоявшейся 24 февраля этого года, наша газета писала об “очередном” создании специального фонда реконструкции собора по улице Ленина. За десять лет его непрерывной реконструкции потрачены уже десятки, если не сотни, миллионов гривень.
Читати далі

Приятные дела от мэра
// 16.08.2020
Если поинтересоваться у горожанина, чего он ждет от своего народного депутата, мало кто вспомнит о медицинской реформе или о сильной армии. Херсонцев, как и многих украинцев, прежде всего волнуют простые житейские вопросы: круглосуточное снабжение водой, теплые зимой квартиры, крепкие крыши над головой и ровные дороги.
Читати далі

Коаліція вже не коаліція?
// 16.08.2020
На Херсонщині народний депутат назвала журналістку “шісткою”, заборонила зйомку і вигнала її з зали засідань... Кандидат в народні депутати від Комуністичної партії, депутат Катерина Самойлик заборонила журналістці, члену НСЖУ, Тетяні Жученко бути присутньою на заході і проводити фото- і відеозйомку.
Читати далі

В Украине нашли трех честных депутатов
// 06.08.2020
Избранники от Херсонщины в их число не вошли. В преддверии выборов оживляются не только политики и народные избранники, но и многие общественные организации, которые как нельзя к месту проводят всевозможные акции и мониторинги, и пытаются докопаться до того, что же скрывают украинские депутаты.
Читати далі