росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«Сила голосів – сила демократії»

  Розділи:


Громадська приймальня

Допомога для виборця

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я розпочав проект “Сила голосів – сила демократії”. В межах цього проекту Фонд милосердя створив виборчу громадську приймальню для надання правової допомоги суб’єктам виборчого процесу та інформування виборців про їхні права, правила голосування та можливості захисту у випадку порушення прав.

Громадська приймальня з питань виборчого права працюватиме кожен вівторок та четвер з 10:00 до 15:00 за адресою: вул. Фрунзе, 2, оф. 19, м. Херсон, тел. (0552) 49-60-03. Також свої запитання можна надсилати електронною поштою: [email protected], [email protected].

А в редакції газети “Вгору” щодня (окрім вихідних) працює “гаряча лінія”, куди може звернутися кожен з виборців зі своїм запитанням. Дзвінки за тел. 26-50-39 фіксуються і передаються юристу. Згодом, людина яка зателефонувала в газету, отримає відповідь на його запитання в зручний спосіб – або на сторінках “Вгору”, або ж з ним зв’яжуться.