росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

Проект

«Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду»

Виходить в рамках проекту ХОФМЗ за підтримки проекту ПРООН «Розвиток громадянського суспільства», яка фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Точка зору автора може не збігатися з позицією проекту ПРООН.

  розділи:


Про проект

Об'єднуємо громадян - посилюємо громаду
// 28.09.2020

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я (ХОФМЗ) і газета «Вгору» презентують проект «Об’єднуємо громадян – посилюємо громаду». Проект спрямований на посилення можливостей об’єднань громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері представлення інтересів і захисту прав різних вразливих верств населення. Задля цього ХОФМЗ та “Вгору” створюють систему взаємопідтримки та медіапідтримки ОГС для проведення моніторингу діяльності органів влади, правозахисних кампаній та кампаній едвокасі.

Важливим завданням проекту є забезпечення якісно нового рівня ефективного інформування громадськості через газету «Вгору» про механізми участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та впливу на органи влади, а також про діяльність ОГС.

Для реалізації цієї мети в газеті «Вгору» була заснована спеціальна сторінка під назвою «Об’єднуємо громадян – посилюємо громаду». Від початку дії проекту за свіжими випусками можна ознайомитися на сайті газети, у спеціальному розділі – створена можливість перегляду та завантаження електронної версії спец. сторінок, або перегляду окремих статей безпосередньо на сайті. Також читачі мають змогу коментувати статті, що їх зацікавили, і коментарі автоматично транслюватимуться в соціальні мережі. Це створює умови для подальшого обговорення матеріалу в колі друзів безпосередньо в тій мережі, в якій зареєстрований читач. Створення можливостей для диспуту на важливі для громади теми – одне з важливих завдань проекту «Об’єднуємо громадян – посилюємо громаду».

Проектом передбачено також налагодження зворотного зв’язку ОГС із потенційними клієнтами та залучення їх до участі у вирішенні проблем незахищених верст населення через газету «Вгору». Для цього створено окрему рубрику «Прошу слова», в якій публікуються листи читачів про їхні успіхи в захисті своїх прав, повідомлення про гострі проблеми, звернення до влади. Приклад: редакція «Вгору» отримала листа від мешканки Херсона Наталі Ткачової, в якому вона ділиться досвідом захисту своїх прав під час отримання кредиту. Стаття з коментарем юриста громадської приймальні ХОФМЗ Євгена Коваленка надрукована у 38-му номері газети «Вгору» (від 22 вересня 2011 року), перегляд матеріалу за посиланням: Візьми більше – влаштуй банку свято!

У рамках проекту «Об’єднуємо громадян – посилюємо громаду» проведенний ряд журналістських розслідувань (на 28.09.11):

 1. «Главное – показатели»
  Миколай Звєрєв, Наталя Бімбірайте (№35 від 01.09.11)
 2. «Идет охота на…»
  Миколай Звєрєв, Наталя Бімбірайте (№36 від 08.09.11)
 3. «Крышуют песок»
  Михайло Подгайний, Наталя Бімбірайте (№36 від 08.09.11)
 4. «Детективы песчаных карьеров»
  Наталя Бімбірайте, Миколай Звєрєв (№37 від 15.09.11)
 5. «Без вины виноватые»
  Вікторія Глєбова, Наталя Бімбірайте (№38 від 22.09.11)

Редакція газети «Вгору» та Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я закликають активних громадських діячів, ОГС та небайдужих мешканців Херсона й області до співпраці на сторінках газети та її представництвах у мережі інтернет!