Публікації
 

Хроніка загарбання ХБК

Алла Тютюнник

Наприкінці березня голові Херсонської обласної держадміністрації Анатолію Юрченку надійшов лист від англійської фірми “ERSONET FINANSE LIMITED”. Фірма писала, що вона зацікавлена в інвестуванні ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат”, обіцяла вкласти у відродження комбінату понад 15 мільйонів доларів США і просила “розглянути пропозицію про інвестування та приватизацію підприємства”.


фото Андрія Матросова

На знімку: 19 квітня законно обраного на зборах акціонерів голову правління ВАТ “ХБК” Сергія Рибачка (праворуч) охоронці не пустили на територію комбінату.

Нагадаємо: впродовж 8 років Фонд держмайна України 8 разів виставляв на продаж ХБК, останнього разу – за ціну, в 50 разів нижчу за вартість металу обладнання, яке є на підприємстві. І не знайшлося жодного бажаючого купити. І раптом – англійська фірма обіцяє вкласти 15 мільйонів доларів!

Довідка: фірма “ERSONET FINANSE LIMITED” менше місяця тому куплена на Кіпрі за 1400 доларів США, очевидно, на підставну особу. У фірми немає пристойної біографії, капітали покупця (якщо вони взагалі є) невідомого походження. Цілком можливо, що це тіньові капітали українського (а може, й херсонського) походження.
Нині 5 фірм виявляють бажання купити ХБК. А Фонд держмайна України гаряче прагне ХБК продати. Чому?
Можливо, тому, що комбінат багатьом іноземним конкурентам – як кістка в горлі? Відколи він почав відроджуватися й нарощувати об’єми виробництва, в Україні на 10% зменшився імпорт тканин. Якщо у 2001 році тканин на ХБК було випущено на 22 млн. 790 тис. грн., то в 2003 – на 38 млн. 329 тис. грн. Вперше за останні 10 років укладений довгостроковий контракт із Німеччиною, вперше за 10 років на рахунок комбінату надійшла валюта. Рівень зарплатні збільшився на 27%, вперше за багато років робітникам ХБК почали виплачувати нормальні (від 500 грн.) зарплатні – не старими консервами по фантастичній ціні, а живими грішми. Яка може бути реакція конкурентів на це – зрозуміло.
А яка реакція держави?
За 1рік і 8 місяців, відколи головою правління ХБК був призначений С. Рибачок, прокуратура, податкова адміністрація, КРУ надіслали 59 запитів, зробили кілька десятків перевірок, в результаті яких знайшли усього лиш дрібні порушення. Надумані кримінальні справи починалися й відразу закривалися. Розроблену півтора роки тому новим правлінням ХБК програму реструктуризації ХБК Фонд держмайна нібито підтримав, але дороблений варіант досі не узгодив з Кабміном, хоча за законом мусив зробити це впродовж 40 днів. Жорстокіше й послідовніше, ніж Фонд держмайна, з відродженням ХБК не змогли б боротися навіть конкуренти.Початок на стор. 1
Колись історія, можливо, відкриє нам таємниці цієї дивної і нібито української державної структури, і ми дізнаємося, чому вона продала Цюрупинський целюлозний комбінат за смішну ціну російській фірмі, котра його практично знищила, чому віддала “лівій” лізинговій фірмі, створеній всупереч законодавству України, ВАТ “Херсонські комбайни”, звідки нині ночами вивозять зрізані на метал верстати.
Є й багато інших людей, які мають свій інтерес щодо ХБК. Це й ті, хто брав кредити нібито для відродження ХБК, а потім ці кредити зникали в офшорних зонах, це й ті, хто завозив на ХБК давальницьку бавовну – не оформлюючи ніяк – і потім розпоряджався продукцією, як своєю власною. Тільки з приходом на комбінат нової команди крадіжки на ХБК припинилися, почалася робота через офіційні рахунки. “Потерпілі” від цих змін тіньовики так і не змирилися...
І ось на горизонті з’явилася ще одна зацікавлена особа – народний депутат Тарас Чорновіл.

10 квітня
“До Херсонського голови обласної держадміністрації Анатолія Юрченка прибула група людей на чолі з представником народного депутата Тараса Чорновола, який зробив заяву про те, що у депутата ВР Чорновола є економічний інтерес на ХБК, що ця група людей хоче приватизувати комбінат”. (Із виступу голови правління ВАТ “ХБК” Сергія Рибачка на засіданні медіа-клубу “Південь” 20 квітня 2004 року).

14 квітня
Голова Херсонської обласної держадміністрації Анатолій Юрченко та голова Наглядової ради ХБК Віктор Власенко відбули у відрядження в Казахстан, голова правління ХБК Сергій Рибачок – у відрядження в Київ.

15 квітня
Близько 8 години ранку до прохідної ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат” під’їхали машини з номерами ВР і Кабміну. Із машин вийшли заступник Директора Департаменту Фонду державного майна України Олександр Андрущенко, який мав на руках наказ про звільнення голови правління ХБК Сергія Рибачка і призначення виконуючим його обов’язки Володимира Барановського, народний депутат України Тарас Чорновіл і ще 12 невідомих осіб, про яких вдалося тільки з’ясувати, що вони з Одеси. Потрясаючи наказом ФДМУ та посвідченням депутата, “гості” швидко замінили охорону комбінату привезеними з Одеси охоронцями якоїсь приватної фірми. Цікавий факт: у Олександра Андрущенка, окрім наказу, була на руках іще й довіреність від ФДМУ... без печатки і підпису голови Фонду.
Представник ФДМУ Олександр Андрущенко зібрав директорів фабрик ХБК, зачитав наказ і представив в. о. голови правління Барановського.

Довідка: Володимир Іванович Барановський пропрацював на ХБК 30 років, останні роки – директором оздоблювальної фабрики.

“Чи правда, що Вас звільнили з ХБК за статтею, якщо так, то за що саме і з якої посади Вас призначили в. о. голови правління?
В. Б.:“Так, був звільнений за систематичне невиконання службових обов’язків, але вчора суд відновив мене на роботі”.
“Суд відбувся вчора, а 15 квітня з якої посади Фонд держмайна призначив Вас в. о. голови правління?”
“З посади безробітного”. (За матеріалами засідання медіа-клубу „Південь” 20 квітня 2004 року).
Після представлення Володимира Барановського виступив депутат Тарас Чорновіл, сказав, що Верховна Рада дуже стурбована становищем на комбінаті і що в нього є повноваження корінним чином міняти ситуацію.

Довідка: “Тарас Чорновіл 2000 року обраний народним депутатом України на довиборах по одному із львівських округів. У квітні 2004 року вийшов із фракції “Наша Україна”, хоча висунутий в депутати ВР був виборчим блоком політичних партій “Блок Віктора Ющенка “Наша Україна”. Член Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування”.

ХБК не входить до округу, де обирався Тарас Чорновіл. Відродження комбінату не є компетенцією Комітету ВР з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, членом якого є цей депутат. Чому Тарас Чорновіл опинився в Херсонській області, хто його уповноважував у такий спосіб захоплювати ХБК, з’ясувати не вдалося.
Головний бухгалтер ХБК Сергій Куриленко розповів:
– Біля дверей мого кабінету чергував незнайомець з тієї самої одеської фірми. Наказав з кабінету нічого не виносити. Потім прийшли Андрущенко з Чорноволом, зачитали наказ про призначення Барановського й наказали віддати печатку й ключі до платіжних документів. Я відмовився, бо призначення Барановського вважав незаконним. Мені заборонили виходити з кабінету навіть в туалет. Коли я спробував піти, охоронець наздогнав мене в ліфті й схопив за руку. Тільки під вечір вдалося вирватися звідти.
“Новопризначене” керівництво діяло “революційними” методами: заблокувавши входи й виходи, примусили секретаря відчинити сейф і забрали дублікат печатки. Якимось загадковим чином припинився раптом мобільний зв’язок між членами правління (всчасно проплачений UMC!). Потім рушили “брати” банки. І лише тут у нових “господарів” стався збій. Банки не визнали законним новопризначеного голову правління ХБК Володимира Барановського й відмовилися здійснювати фінансові операції за підписаними ним документами.

Довідка: Стаття 159 Цивільного Кодексу України відносить утворення та відкликання виконавчого органу господарського товариства до виключної компетенції загальних зборів акціонерів. І в п. 8.2.3 Статуту ВАТ “ХБК” написано, що відкликання і призначення голови правління товариства – компетенція Загальних зборів акціонерів.

19 квітня
Голова правління ВАТ “ХБК” Сергій Рибачок повернувся з відрядження і вранці прийшов на роботу. На прохідній йому перепинили шлях вже не тільки одеські охоронники, а й підрозділ “Титану”, і охорона ХБК, і – не пустили на роботу. Хоча ніхто не сповіщав йому про те, що його звільнено, ніхто не ознайомив з наказом ФДМУ.
Того ж дня повернувся з відрядження голова обласної держадміністрації Анатолій Юрченко, і автору цих рядків вдалося зв’язатися з ним по телефону. Анатолій Петрович сказав, що його обурили такі методи Фонду держмайна, і в той же день відбув до Києва, пообіцявши виступити перед журналістами після повернення.

20 квітня
З ініціативи Херсонської коаліції “Партнерство за прозоре суспільство” міський медіа-клуб “Південь” запросив С. Рибачка, В. Барановського, юристів, фінансистів ХБК, а також головного прокурора А. Кузьменка та начальника УМВС в Херсонській області С. Семківа, аби вони пояснили, що ж відбулося на ХБК. Сергій Семків проігнорував запрошення журналістів. Секретарка обласного прокурора, відверто знущаючись, повідомила: “А у нас вся прокуратура поїхала у відрядження”.
Володимир Барановський на питання, що написано в статуті ВАТ “ХБК” з приводу звільнення та призначення керівництва, нервово вигукнув: “При чому тут статут?! Мене призначив Фонд держмайна!”. Голова профспілки ХБК Лідія Мельникова, яка на цій посаді вже 30 років, на те ж саме питання сказала: “Нашим людям все одно, хто буде керівником, аби робота була і гроші платили. А Фонд держмайна – керівний орган, він призначив Барановського”. Профспілкова лідерка навіть не розуміла, що керівний орган – збори акціонерів, а не Фонд держмайна, і що комбінат – не власність кількох чиновників із цього Фонду, а власність акціонерів, в тому числі робітників, членів профспілки.
С. Рибачок із цифрами, діаграмами, відеосюжетами розповів про програму реструктуризації, яка б могла зробити ХБК найпотужнішим підприємством у Європі, але яку ФДМУ просто поклав “під сукно”. Коли запитали у В. Барановського, чи є у нього програма виводу ХБК із кризи, він сказав: “Я усього 4 дні працюю, ще не встиг розібратися...”.
Багато людей запитували: якщо Фонду держмайна належить 76% акцій, то чому він не провів збори, – адже рішення було б таким, як йому потрібно, тільки законним? Може, чиновники боялися, що рядові акціонери їх запитають, чому вони цілеспрямовано й послідовно нищать ХБК? Чи кому й за скільки Фонд розпродав інші текстильні комбінати, які тепер вже нічого не випускають?
Висновки невтішні. Столичний чиновник і депутат Верховної Ради повелися в Херсоні, як загарбники і окупанти, яким глибоко начхати на аборигенів, на закони, написані для цих аборигенів, і навіть на нашого аборигенського “вождя” – голову обласної держадміністрації. А прокуратура зробила вигляд, що нічого не чує й не бачить. А міліція ще прислала їм на підмогу підрозділ “Титан”. А обласна СБУ в цей час проводила навчання, як боротися з тероризмом...
Але є і втішна новина. Того ж дня відбулося засідання Господарського суду Херсонської області, де за заявою фірми “Регіони України”, депутата ВР Олега Беспалова та інших кредиторів ХБК мали визнати банкрутом. Але команда Сергія Рибачка зуміла виплатити кредиторські заборгованості тим, хто на минулих виборах обіцяв “врятувати ХБК”, і суд не визнав банкрутом ВАТ “ХБК”. Це означає, що у текстильного гіганта іще є шанс.


Жизнь забрали за песок...
Евгений Роман, Алла Тютюнник
27.07.09

далі...›››


Побори в судах відмінили
Анна Мартинюк, юрист громадської приймальні Фонду милосердя та здоров'я
27.07.09

далі...›››


Цена: 34 жизни ежедневно
Леонид Бондарчук
27.07.09

далі...›››


Будни земельного дерибана
Михаил Подгайный, краевед, член оргкомитета по созданию Национальных природных парков “Алешковские пески” и Нижнеднепровский в Херсонской области, Наталья Бимбирайте
25.06.09

далі...›››


ХБК. Куда плывем?
Наталья Бимбирайте
28.05.09

далі...›››


ХБК «заказали» конкуренты?
Наталья Бимбирайте
28.05.09

далі...›››


На что потратили три милллиона
Анна Павлюк
28.05.09

далі...›››


«Жесть» скадовских правоохранителей
Наталья Бимбирайте
15.05.09

далі...›››


Ягорлыцкий кут: выставляют на продажу?!
Татьяна Ардамацкая, кандидат биологических наук, почетный Президент Украинского общества охраны птиц
Антонина Руденко, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Черноморского биосферного заповедника
Наталья Бимбирайте
15.05.09

далі...›››


ХМЗ. Точки над «і» ставить еще рано
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
11.04.09

далі...›››


Капиталист с 375 гривнями
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
11.04.09

далі...›››


Земельный Уотергейт
Евгений Роман
11.04.09

далі...›››


Під п’ятою криміналу
Алла Тютюнник
05.03.09

далі...›››


«Имущество завода продали за копейки»
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


Денег нет, Олейник – слег
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


«Мы не повесимся! Не дождетесь!»
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


Виктор Маруняк – снова на работе
Евгений Роман
05.03.09

далі...›››


В смокинге – среди мусора и фекалий...
Леонид Бондарчук
29.01.09

далі...›››


Кризис восприятия реалий
Борис Прищепа
29.01.09

далі...›››


Прокуратура протестує проти незаконних тарифів
Анна Мартинюк, юрист громадської приймальні Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я
15.01.09

далі...›››


Алла Тютюнник про «Будяк року»
Світлана Смаль
19.12.08

далі...›››


Луценко лукавит?
Михаил Подгайный, краевед, член народного комитета самообороны Старой Збурьевки, Наталья Бимбирайте
19.12.08

далі...›››


Исполнители – государственные, или... чьи?
Елена Пименова
19.12.08

далі...›››


Новый беспредел в Новой Каховке
Наталья Бимбирайте, Дмитрий Ильченко
19.12.08

далі...›››


Новая Каховка: чисто украинский сюжет
Наталья Бимбирайте, Дмитрий Ильченко
19.12.08

далі...›››


Оккупанты лидеров уничтожают первыми
Евгений Роман
07.11.08

далі...›››


Чиновники сплять «нормально»
Алла Тютюнник, Світлана Смаль
07.11.08

далі...›››


Странные «развлечения» прокурора области
Алла Тютюнник, Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


Москва бандитська може позаздрити...
Алла Тютюнник, Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Про свої «золоті гектари» власники... не знають
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Світова громадськість виступила на захист Віктора Маруняка
Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


Правове задзеркалля по-херсонськи
Наталя Бімбірайте, Євген Роман
07.03.08

далі...›››


Хто обслуговує дерибанщиків земель?
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Національний парк чи смітник?
Володимир Худолєй, еколог
07.03.08

далі...›››


Як ієрея з Хрестівки зачинили у слідчому ізоляторі
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Віктор Маруняк – на свободі
Василь Кузьмук
07.03.08

далі...›››


Свободу в’язню совісті!
Відкритий лист Президенту України Віктору Андрійовичу Ющенку.
07.03.08

далі...›››


Захватчики нашей земли
Евгений Роман,зоолог-исследователь, журналист, член президиума Херсонского отделения Украинского общества охраны природы,
Николай Цыганов, настоятель храма святителя Петра Могилы
Михаил Подгайный, старший научный сотрудник Херсонского краеведческого музея,
Наталья Бимбирайте, “Вгору”
07.03.08

далі...›››


Даєш очищення суддівських лав!
Наталья Бимбирайте, Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


І третя спроба загарбати ХБК – провалилася
Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


Новый поворот в деле о ХБК
Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


«Мафія сьогодні переможе»
Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


Операція по загарбанню майна ХБК – провалилася
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Борис Сіленков: «Активи ХБК треба повернути»
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Що хочуть зробити з ХБК
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Вітаємо нашу колегу Наталю Бімбірайте з перемогою!
04.01.08
далі...›››


$130 000, чтобы стать «колхозником»
Николай Цыганов, настоятель храма св. Петра Могилы, Иерей
04.01.08

далі...›››


Скоробогатьки катастрофически ухудшают качество нашей жизни
Евгений Роман, биолог
04.01.08

далі...›››


Де найчастіше вимагають хабарі
Анатолій Бойко, голова Одеської організації Комітету Виборців України
04.01.08

далі...›››


Почему госисполнителям «припекло»?
Николай Гринишак
09.11.07

далі...›››


«Золотая лихорадка» в стенах областной рады
Николай Цыганов, настоятель храма св. Петра Могилы, Иерей
09.11.07

далі...›››


Скільки невинних в українських тюрмах?
Алла Тютюнник, президент Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я
09.11.07

далі...›››


Кто покрывает мошенников в Херсоне?
Николай Гринишак
27.09.07

далі...›››


О неприкосновенности и коррупции
Олег Мартыненко, пенсионер МВД
27.09.07

далі...›››


Театр від УМВС. Акт 2-й
Наталя Бімбірайте
21.09.07

далі...›››


Театр від УМВС
Наталя Бімбірайте
21.09.07

далі...›››


Как в милиции делят квартиры
Олег Мартыненко
3.08.07

далі...›››


Странности госисполнителя Дмитрия Маникина
Николай Гринишак
3.08.07

далі...›››


Проблема міста – нещирість влади
Наталя Козаренко
3.08.07

далі...›››


Кого і від кого охороняють скадовські правоохоронці?
Іван Шульга, депутат Скадовської міської ради, заступник голови постійної комісії з земельних питань
3.08.07

далі...›››


Булочки для депутатів були «наколоті»?
Алла Тютюнник
17.07.07

далі...›››


Экономический геноцид
Беседу вела Наталья Бимбирайте
17.07.07

далі...›››


На ХБК идет война... с профкомом
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Кто и как получает «милицейские» квартиры?
Олег Мартыненко
17.07.07

далі...›››


Журналисты на комбинате
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Страсти вокруг ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Загадка ртутной капельки в ткацком цехе ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Новый старый глава ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Судья Наталья Стамбула прославилась на всю Украину
Алла Тютюнник, Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Судья Наталья Стамбула прославилась на всю Украину
Алла Тютюнник, Николай Гринишак
28.05.07

далі...›››


Возрождение или новая афера?
Светлана Смаль
4.05.07

далі...›››


Кто руководит судьей Натальей Стамбулой?
Николай Гринишак
4.05.07

далі...›››


Охранников ХБК уже избивают
Николай Гринишак
4.05.07

далі...›››


У херсонських судах існує господарський розрахунок
Наталя Мельникова
4.05.07

далі...›››


Чи потрібна нам така прокуратура?
Алла Тютюнник
4.05.07

далі...›››


Монстр вне закона
Олег Мартыненко, пенсионер МВД Украины (майор милиции)
13.04.07

далі...›››


Хто в Скадовську відповість за втрачені мільйони?
Іван Шульга, заступник голови комісії із земельних питань Скадовської міськради.
13.04.07

далі...›››


Героиновые тайны
Светлана Смаль
13.04.07

далі...›››


В этой стране – плохо, здесь надо все менять!
Ирина Ухварина
30.03.07

далі...›››


«Охоронці» діяли у Великих Копанях точнісінько, як бандити
Марина Бєлушкіна
30.03.07

далі...›››


Как обирают милиционеров
Олег Мартыненко, пенсионер МВД Украины (майор милиции)
30.03.07

далі...›››


Чому Сіленков заговорив як Демьохін?
Алла Тютюнник, Наталя Мельникова
30.03.07

далі...›››


Шесть раз по взятке
Дмитрий Орлов
16.03.07

далі...›››


Незрячая прокуратура
Александр Тарасов
16.03.07

далі...›››


«Вы не понимаете, где мы живем?»
Марина Белушкина
2.03.07

далі...›››


Мільйон херсонці заплатили за повітря
Наталя Мельникова
2.03.07

далі...›››


Кампанія «Євген Захаров має стати Омбудсманом»
Наталя Бімбірайте
2.02.07

далі...›››


«За взятку – с цветами на пенсию?»
Николай Гринишак, Наталья Мельникова
2.02.07

далі...›››


Последний оплот ХБК
Инна Кондратьева, Николай Гринишак
2.02.07

далі...›››


Красильный цех порезали – и что?
Инна Кондратьева
2.02.07

далі...›››


Хватательная эпидемия
Наталья Козаренко
4.01.07

далі...›››


Прокуратура – проти приватного аеропорту
Наталя Мельникова
21.12.06

далі...›››


«Инвестор» – хуже врага
Александр Земницкий
21.12.06

далі...›››


Портальний кран – за... 1 коп.
Наталя Мельникова
21.12.06

далі...›››


«Намек», написанный на бумажке
Ирина Ухварина
7.12.06

далі...›››


«Інвестор» ріже верстати?
Наталя Бімбірайте
7.12.06

далі...›››


Справа про «вимиті» мільйони
Наталя Мельникова
7.12.06

далі...›››


Володимир Стретович: «Мафія сьогодні переможе»
Витяг зі стенограми засідання Верховної Ради України 2 листопада 2006 року, на якому Анатолія Іванищука було обрано суддею пожиттєво.
09.11.06

далі...›››


Яскравий показник корупції
Сергій Кириченко, голова ХОВ ВГО “Громадський контроль”, депутат міської ради
09.11.06

далі...›››


Ложь скрывает причины гибели ХБК
Обращение.
09.11.06

далі...›››


ХБК ще можна врятувати
Заява трудового колективу, профспілкового комітету та акціонерів ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат»
09.11.06

далі...›››


Гнилая рать судебной системы
Константин Агеенко
26.10.06

далі...›››


Статья для прокурора области
Алла Тютюнник, Александр Бурмагин
26.10.06

далі...›››


Що будують на Суворова
Наталя Мельникова
20.10.06

далі...›››


Корупція «доїдає» ХБК
Олександр Бурмагін
13.10.06

далі...›››


Хто здолає «еверести»?
Іван Шульга, депутат Скадовської міської ради, заступник голови постійної комісії з земельних питань
13.10.06

далі...›››


Взятка в госуниверситете
Ирина Ухварина
13.10.06

далі...›››


Новый руководитель обещает действовать по-сталински
Наталья Козаренко
13.10.06

далі...›››


«Капец» от Апелляционного суда Херсонской области
Александр Бурмагин
29.09.06

далі...›››


Таинственный пожар на ХБК
Инна Кондратьева
29.09.06

далі...›››


Кто «крышует» одноруких бандитов?
Инна Кондратьева
29.09.06

далі...›››


Прокуратура призналася...
Александр Бурмагин, Алла Тютюнник
22.09.06

далі...›››


Грядет судный день для ХБК!
Александр Бурмагин
14.09.06

далі...›››


В дорожно-транспортном происшествии разбился главный чин ХБК
Александр Бурмагин
8.09.06

далі...›››


А літаки і досі не літають...
Наталя Мельникова
8.09.06

далі...›››


Як протидіяти змові політиків та олігархів
Світлана Смаль
7.09.06

далі...›››


25% ХБК выставят на продажу
Александр Бурмагин
1.09.06

далі...›››


Уголовные дела по ХБК пытаются разморозить
За інформацією відділу зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ обласної державної адміністрації
1.09.06

далі...›››


Бермудский треугольник на улице Суворова
Наталья Козаренко
1.09.06

далі...›››


Сліди корупції на скадовських берегах
Микола Гопанчук, начальник Скадовського міжрайонного відділу державної земельної інспекції
1.09.06

далі...›››


Бездомная «сторона процесса»
Татьяна Шевченко
1.09.06

далі...›››


Как я «бодался» с государственной службой
Виталий Москаленко
1.09.06

далі...›››


Фемида – лицом к рабочим ХБК
Николай Гринишак
17.08.06

далі...›››


Как найти территорию «возле»?
Николай Гринишак
17.08.06

далі...›››


Незрозумілі дії «інвестора»
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


Кого назначили «рулить» на ХБК?
Александр Бурмагин
17.08.06

далі...›››


Спокусливі картинки Манхеттена
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


Арбітражних керуючих позбавлять ліцензій
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


О большой и очень светлой производственной любви
Александр Бурмагин
3.08.06

далі...›››


Загрозливі симптоми на херсонському комбайновому
Наталя Мельникова
3.08.06

далі...›››


Не успело вырасти, как уже крадут
Инна Кондратьева
3.08.06

далі...›››


Семенюк втратила довіру до “інвестора”
Марина Бєлушкіна
3.08.06

далі...›››


У якій державі Херсон?
Марія Войтович
3.08.06

далі...›››


Дивна забудькуватість правоохоронців
Світлана Смаль
13.07.06

далі...›››


Апогей цинизма, или «Спрут» по-херсонски
Александр Тарасов
13.07.06

далі...›››


Годовщина гибели Ивана Кулиды

13.07.06

далі...›››


Справжня ціна золотої медалі
NN
13.07.06

далі...›››


Феодали Херсонcької області
Олександр Тарасов
6.07.06

далі...›››


Мер і К° знову одурили херсонців
Наталя Мельникова
6.07.06

далі...›››


Платные пытки в спецприемнике
Наталья Бимбирайте
16.06.06

далі...›››


Погоня за показателями?
Николай Гринишак
16.06.06

далі...›››


Платные пытки в спецприемнике
Наталья Бимбирайте
15.06.06

далі...›››


Перші враження депутата
Іван Шульга, заступник голови постійної комісії Скадовської міської ради із земельних питань
15.06.06

далі...›››


Оригінали в мантіях
Сергій Кириченко, депутат міської ради
15.06.06

далі...›››


Джунгли на улице Суворова
Николай Гринишак, Максим Соловьев
8.06.06

далі...›››


Главный архитектор Пупкин?
Инна Кондратьева
8.06.06

далі...›››


Княжинський на свободі
Наталя Бімбірайте
8.06.06

далі...›››


Була б людина, а стаття знайдеться
Наталя Бімбірайте, Анна Голод
26.05.06

далі...›››


Луцьких текстильників не пустили в Херсон
Світлана Смаль, координатор медіа-клубу “Південь”
26.05.06

далі...›››


Воров «хоронила» милиция. За взятку
Дмитрий Орлов
20.05.06

далі...›››


Скандал вийшов за межі України
Наталя Бімбірайте
05.05.06

далі...›››


Рэкет коммунальщиков процветает
Александр Тарасов
05.05.06

далі...›››


Студентов обложили данью
Елизавета Мартынюк
04.05.06

далі...›››


Морпорт за год «кинули» на миллионы?
Александр Бурмагин
02.05.06

далі...›››


ХБК в 9-балльном шторме
Александр Бурмагин
02.05.06

далі...›››


Ріку нищили 14 чиновників
Микола Гринишак
06.04.06

далі...›››


Что ищут здесь «крутые»?
Ирина Ухварина
06.04.06

далі...›››


Призрак профессора ХГУ
Александр Бурмагин
17.03.06

далі...›››


Тесты против коррупции
Наталья Мельникова
17.03.06

далі...›››


Засудив невинного і потім... пішов на підвищення
Наталя Бімбірайте, позаштатний консультант Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ВРУ
02.03.06

далі...›››


Ігри «в демократію»
Наталя Бімбірайте
17.02.06

далі...›››


Тайны Владимира Сальдо
Николай Гринишак
17.02.06

далі...›››


Ігри «в демократію»
Наталя Бімбірайте
03.02.06

далі...›››


Податківців судитимуть
Прокуратура Херсонської області
03.02.06

далі...›››


Исповеди каховских участковых изучили в Министерстве
Александр Бурмагин
03.02.06

далі...›››


Депутати відклали затвердження кандидатури Анатолія Іванищука
Олександр Бурмагін
03.02.06

далі...›››


На ХБК приехала Валентина Семенюк
Александр Бурмагин
20.01.06

далі...›››


На ХБК уже не пускают рабочих
Наталья Бимбирайте
20.01.06

далі...›››


Как отобрать дом у Владимира Сальдо
Наталья Козаренко
20.01.06

далі...›››


Афера водоканала почти удалась
Наталья Шевченко
20.01.06

далі...›››


Текстильщики решили сами спасать ХБК
Наталья Бимбирайте
23.12.05

далі...›››


У текстильщиков кончилось терпение
Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


КРУ взялося за райони
Сергій Смаль
16.12.05

далі...›››


«Подарунки» від судді Тетяни Пінтеліної
Алла Тютюнник, Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


Мерію змусили діяти за законами
Ірина Бартчук, голова Постійної комісії міської ради з питань законності
Ольга Бутенко, заступник голови Постійної комісії
16.12.05

далі...›››


На ХБК – знову зміна влади
Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


Як на чужій землі...
За даними контрольно-ревізійного управління в області
28.10.05

далі...›››


Прибыльные схемы налоговиков
Наталья Мельникова
28.10.05

далі...›››


У Новотроїцькому скінчилася «шара»
Світлана Смаль
28.10.05

далі...›››


Еще одна кормушка власть имущих?
Наталья Мельникова
24.10.05

далі...›››


Боротьба за ХБК
Алла Тютюнник
24.10.05

далі...›››


Гучне затримання лікаря
Наталя Бімбірайте
26.09.05

далі...›››


А рука так і тягнеться...
Наталя Бімбірайте
26.09.05

далі...›››


Горячая земля
Александр Бурмагин
09.09.05

далі...›››


Государственная кормушка
Александр Бурмагин
02.09.05

далі...›››


Есть ли берега у алчности?
Евгений Стриж
02.09.05

далі...›››


А казалось – институт уже «в кармане»...
Наталья Бимбирайте
02.09.05

далі...›››


Борьба с коррупцией или игра в поддавки?
Александр Бурмагин
02.09.05

далі...›››


Пристрастие мэра к «Гармонии»
Наталья Мельникова
26.08.05

далі...›››


Як врятувати ХБК від «інвестора»?
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


«Херсонские комбайны» пытаются обанкротить?
Наталья Бимбирайте
26.08.05

далі...›››


Дерибан земли Херсона: оптом и «втемную»
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


Прокурор защитил... руины
Наталья Бимбирайте
26.08.05

далі...›››


Геноцид проти бідняків
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


Захват в центре Херсона
Наталья Козаренко
18.08.05

далі...›››


Так есть ли поборы в Херсонской областной больнице?
Алла Тютюнник
18.08.05

далі...›››


Херсонская милиция… с кем?
Наталья Козаренко
05.08.05

далі...›››


«Подкоп» под Бориса Силенкова
Дмитрий Орлов
05.08.05

далі...›››


Миллионные «оффшоры» херсонских больниц
Александр Тарасов
28.07.05

далі...›››


Замість надій – розчарування
Олександр Карпенко
28.07.05

далі...›››


Комиссия в бреду
Наталья Бимбирайте
28.07.05

далі...›››


«Граждане Украины» – кто они?
Наталья Козаренко, Наталья Бимбирайте, Максим Соловьев
15.07.05

далі...›››


У Херсоні недоторкані державні службовці?
Наталя Бімбірайте
07.07.05

далі...›››


Клановый мираж Херсонского госуниверситета
Александр Бурмагин
01.07.05

далі...›››


У барабани – під вікнами!
Світлана Смаль
24.06.05

далі...›››


«Херсоноблэнерго» заплатит инвалиду
Виталий Никитенко
10.06.05

далі...›››


Архитектура Херсона: «Чтобы было хорошо и красиво»?
Сергей Дяченко
10.06.05

далі...›››


Мэрия травит нас диоксином
Наталья Мельникова
10.06.05

далі...›››


Ни пуха, ни пера…
Наталья Козаренко
10.06.05

далі...›››


Хто крайній у «лісосплаві»?
Андрій Матросов
19.05.05

далі...›››


АЗС: кумовство и взятки?
Александр Бурмагин
12.05.05

далі...›››


«Дерибан» землі продовжується
Іван Шульга
12.05.05

далі...›››


Очень странный инвестор ХБК
Наталья Бимбирайте
22.04.05

далі...›››


Спокуса могильним бізнесом
Алла Тютюнник, Наталя Козаренко
22.04.05

далі...›››


Один – против системы
Наталья Бимбирайте
22.04.05

далі...›››


Хто керує Херсонщиною?
Алла Тютюнник
22.04.05

далі...›››


Кто разоряет каховских фермеров?
Александр Бурмагин
22.04.05

далі...›››


Милицейские рапорты о «групповой любви» к Виктору Януковичу
Александр Бурмагин
04.04.05

далі...›››


Налоговики ради штрафа готовы на все
Валентина Сичевая
04.04.05

далі...›››


Что «накопали» проверяющие?
Александр Бурмагин
04.04.05

далі...›››


Загадочная арифметика штрафов
Наталья Бимбирайте
29.03.05

далі...›››


Таємниці «золотого дна»
Людмила Плахотна
29.03.05

далі...›››


Нелестно о неприкосновенных судах и прокуратуре
Александр Бурмагин
25.03.05

далі...›››


Чию програму виконує Борис Сіленков?
Алла Тютюнник
17.03.05

далі...›››


Кому відкрили шлях до влади
Алла Тютюнник
03.03.05

далі...›››


За ценники в евро и русский язык – штраф 380 тыс. грн.
Наталья Бимбирайте
28.02.05

далі...›››


Як на Херсонщині ділили владу
Дементій Білий
28.02.05

далі...›››


Расхитители будущего
Александр Бурмагин
25.02.05

далі...›››


Бассейн для жены председателя Апелляционного суда
Наталья Козаренко
24.02.05

далі...›››


Одинадцятий голова
Алла Тютюнник
17.02.05

далі...›››


Ищем помещение, не выходя из дома
Сергей Смаль
17.02.05

далі...›››


Зізнання районного прокурора
Наталя Бімбірайте
17.02.05

далі...›››


Міліція – з народом?
Алла Тютюнник
13.01.05

далі...›››


Рука руку моет
Валентин Смага, Вечерние Вести
18.11.04

далі...›››


33 скарги журналістів на суддю
Світлана Смаль
11.11.04

далі...›››


Как зомбируют милицию
Александр Бурмагин
28.10.04

далі...›››


Як підготуватися до виборів належним чином?
КВУ
25.10.04

далі...›››


Рекорди української влади
Алла Тютюнник
14.10.04

далі...›››


Заяви до суду на ЖЕКи подали 42 херсонця
Світлана Смаль
7.10.04

далі...›››


Депутата облили ядохимикатами
Людмила Башкирова
30.09.04

далі...›››


Затянул ремонт крыши – плати 2992 грн!
Виталий Никитенко
30.09.04

далі...›››


Пенсіонерка виховує державу Україна
Наталя Козаренко
23.09.04

далі...›››


Рабовласники в сучасній Україні
Світлана Смаль
15.09.04

далі...›››


Хто сьогодні править ХБК?
Наталя Бімбірайте
9.09.04

далі...›››


Лохотрон «Автоплан» зник із Херсона, а пенсіонери залишилися без грошей
Олександр Данилов
9.09.04

далі...›››


На автодорогах з`явились "копії" інспекторів ДАЇ
Олександр Бурмагін, Андрій Матросов
3.09.04

далі...›››


Пост ДАЇ, який існує
Владимиров, постійний читач "Вгору"
3.09.04

далі...›››


Напередодні виборів влада не схильна інформувати про свою діяльність
Світлана Смаль
2.09.04

далі...›››


Як поговорити з «шанованою людиною»?
Олександр Данилов
26.08.04

далі...›››


Пост ДАІ, якого не існує
Андрій Матросов, Олександр Бурмагін
26.08.04

далі...›››


Хроника погубления жилого дома
Наталья Козаренко
13.08.04

далі...›››


Как «шутят» руководители ХГЭС
Виталий Никитенко
13.08.04

далі...›››


Кто покончит с коммунальным рэкетом?
Владимир Шадрин
29.07.04

далі...›››


За грубое попирание Конституции Украины – 3000 гривень
Виталий Никитенко
29.07.04

далі...›››


Принудиловка «за Януковича»
Прес-служба ХОО КВУ
29.07.04

далі...›››


Гласність – сильна зброя проти корупції
Ніна Шеховцова
22.07.04

далі...›››


Кто «поднимает» 14 гривень с каждого квадратика дороги?
Александр Бурмагин
15.07.04

далі...›››


Часть денег пошла на взятки
Александр Бурмагин
15.07.04

далі...›››


Споживач не вибачив своїх страждань
Віталій Нікітенко
8.07.04

далі...›››


Споживач завжди правий
Анатолій Іванюченко
8.07.04

далі...›››


Едва не дорылись до центра Земли
Наталья Козаренко
1.07.04

далі...›››


ХБК: акціонерні збори чи комедія?
Алла Тютюнник
24.06.04

далі...›››


Як у Херсоні депутати голосують
Олександр Бабійчук
24.06.04

далі...›››


Захват ХБК: друга серія
Алла Тютюнник
17.06.04

далі...›››


"Новокаховський трилер - 2"
Людмила Башкірова
15.06.04

далі...›››


Звіти депутатів як інструмент виховання влади
Світлана Смаль
04.06.04

далі...›››


«Віддяка» в конверті
Ганна Кросенко
24.05.04

далі...›››


Негигиеничная свобода в понимании горСЭС
Сергей Яновский
14.05.04

далі...›››


Правоохоронні органи – чемпіони по корумпованості?
Світлана Смаль
14.05.04

далі...›››


Беззаконня триває, влада мовчить
Алла Тютюнник
06.05.04

далі...›››


Непосильне завдання для "силовиків"
Алла Тютюнник
29.04.04

далі...›››


Хроніка загарбання ХБК
Алла Тютюнник
22.04.04

далі...›››


Триллер по-Новокаховски
Людмила Башкирова
15.04.04

далі...›››


На що скаржаться споживачі?
Світлана Смаль

далі...›››


Дай… на лапу ветеринарному врачу
Юрий Лизогубенко,
Винница,
proua.com

далі...›››


Общественный аудит коммунальных служб
Наталья Бимбирайте

далі...›››

Взятка в вузе: кто виноват?
Ирина Ухварина

далі...›››

В Італії – мафія, в Україні – організована злочинність
Світлана Смаль

далі...›››

Не позволяйте ЖЭКу манипулировать
Олександр Бабійчук

далі...›››

Згадаємо колись, як про страшний сон
Світлана Смаль

далі...›››

40 гектаров городской земли – под новую АЗС…
Александр Бурмагин

далі...›››

Город бензоколонок
Александр Бурмагин

далі...›››