Публікації
 

Захват ХБК: друга серія

Алла Тютюнник

Кілька років підряд го-лова Фонду держмайна України Михайло Чече-тов бідкався: "ХБК потрібно інвестора!", "ХБК потрібно інвестора!". І ось, нарешті, його мрія збулася: ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат" купили. І ніби-то навіть конкурс був, і в конкурсі нібито брали участь аж 2 претенденти: Волинський шовковий комбінат і текстильний комбінат із Тад-жикистану. Правда, поінформовані джерела твердять, що обидва підприємства належать одній компанії "Укрбашнафта" і що наспра-вді була тільки видимість конкурсу. А ті чотири претенденти, які теж мали види на ХБК, нібито добровільно "зійшли з дистанції" ще до конкурсу. Отож ХБК дістався Волинському шовковому комбінату "аж" за 18 мільйонів 400 тисяч гривень.


фото Андрія Матросова

На знімку: авто з волинськими номерами, люди зі специфічною зовнішністю ось вже кілька днів “чергують” біля прохідної ХБК.

На ВАТ "ХБК" 17.06.04, нарешті, мають відбутися загальні збори акціонерів. Якщо Мукачівський, Львівський або...Марсіянський суд не заборонить.
Фонд держмайна швиденько зареєстрував угоду з покупцем, завірив її нотаріально і готувався вже передати пакет акцій (51%). Покупець, який до того сплатив лише аванс 1 млн. 800 тис. грн., готувався заплатити решту й стати повновладним господарем ХБК. Було це в першій половині дня 1 червня.
І раптом після обіду Михайло Чечетов отримав факс, а в ньому - ухвала Господарського суду Херсонської області про зупинення проведення конкурсу з продажу акцій ХБК. Позов до суду з такою вимогою подав в. о. голови правління ХБК Володимир Барановський - теж 1 червня. І того ж дня виконавча служба Печерського району м. Києва наклала заборону на передачу акцій ХБК Волинському шовковому комбінату. Тобто, за 1 день суд, не перевірівши документів позивача, встиг розглянути заяву, винести ухвалу і навіть передати її до виконавців у Київ.
Отож на 1 червня ситуація була така: ХБК за угодою нібито вже був проданий, а за рішенням суду - не проданий. А 3 червня ще й Залізничний суд м. Львова (?!) ухвалив: "Заборонити ФДМУ... укладати на підставі даних конкурсу з приватизації 51,76% акцій ВАТ "ХБК".
Оговтавшись від шоку, голова Фонду держмайна України подав апеляцію, а 7 червня написав Володимиру Барановському дуже гнівного листа: "... Дестабілізація ситуації навколо проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат" (в зв'язку з клопотанням до Господарського суду Херсонської області) і ваша особиста позиція до рішень Фонду..., який, до речі, призначив Вас на цю посаду, направлені на підрив економічних інтересів держави".
У тому ж листі Михайло Чечетов вимагав, щоб В. Барановський негайно відкликав заяву з Господарського суду. На все це голова Фонду держмай надав В. Барановському 2 дні - до 9 червня. Але В. Барановський не виконав вказівки свого безпосереднього начальника.
Новий власник (чи ще ні?) ХБК, опинився перед загрозою втратити 1 млн. 800 тис. грн.
Тут варто нагадати, як сам Володимир Барановський опинився в кріслі в. о. голови правління ХБК...
Початок на стор.1
15 квітня на територію ХБК зайшла група людей під керівництвом депутата Т. Чорновола та представника ФДМУ О. Андрющенка, які примусово відсторонили охорону, замінили її людьми одеської приватної фірми "Русь-Легіони", і оголосили наказ ФДМУ про звільнення з посади голови правління С. Рибачка (на той момент відсутнього) та призначення виконуючим обов'язки голови правління В. Барановського. Потім відняли у секретарки печатку, захопили кабінети з документами, поміняли кадри, а охорону комбінату укріпили ще й бійцями "Титану". Потім виставили ще й охорону комбінату. І всім наказали не пускати С. Рибачка на територію ХБК ні в якому разі. І хоча це було відверте порушення статуту ХБК й цілої низки законів України (голова правління ХБК обирається виключно загальними зборами акціонерів), - ні обласна держадміністрація, ні жоден правоохоронний орган в усій Україні навіть пальцем не поворухнули.
Чи тому, що В. Барановський остерігався подібного розвитку подій щодо себе, чи ще з якихось причин, але раптом його вірний бухгалтер подав заяву до суду з клопотанням про... майже увічнення керівної ролі В. І. Барановського на ХБК. Яким чином та заява опинилася в Мукачівському міськрайонному суді (!?), встановити не вдалося. Одначе той Мукачівський суд в рекордний термін ухвалив рішення: "заборонити будь-яким особам, крім в. о. голови правління ВАТ "ХБК" Барановського В. І. або уповноважених ним осіб, здійснювати дії з управління ВАТ "ХБК". Мукачівський суддя заборонив також В. Барановському "передавати будь-яким особам оригінали установчих документів, свідоцтво про державну реєстрацію підприємства, а також їхні дублікати, оригінали інших фінансово-господарських документів ВАТ "ХБК"... печатки, штампи товариства "а також заборонити будь-яким особам особисто вилучати у Барановського В. І. згадані документи та печатки підприємства". Тут у М. Чечетова геть урвався терпець і він написав наказ: відсторонити від виконання обов'язків в. о. голови правління ВАТ "ХБК" Володимира Барановського і призначити на його місце Володимира Боєва (керівника ЗАТ "Херсонресурси").
І ось 14 червня до ХБК прибула група людей під керівництвом заступника голови облдержадміністрації І. Коваленка, голови наглядової ради ВАТ "ХБК" В. Власенка та представника ФДМУ О. Андрєєва із наказом в руках. Їх супроводжували представник Волинського шовкового комбінату В. Кропива, який мав у руках угоду з ФДМУ про купівлю 51% акцій ХБК, і В. Боєв, готовий зайняти керівне крісло. Делегація півтори години долала 3 кордони охоронників, переконуючи їх у своєму праві зайти на територію ХБК. Може, і не переконали б, якби новий власник (за прикладом депутата ВР Тараса Чорновола?) не прихопив з Волині бригаду охоронців і... умовно кажучи, "групу підтримки". Марки автомобілів з волинськими номерами, специфічні прикмети у зовнішності прибульців (див. фото на 1-й стор.), не залишають сумнівів, що ці люди мають свої методи переконання. На одному з автомобілів замість звичайної серії значиться: НН. Працівник ДАІ пояснив: такі номери видаються лише особам, "наближеним до керівництва держави".
Чи вдалося новій "групі захвату" відняти у В. Барановського печатку ХБК, поки що невідомо. Зате із наближених до нього джерел стало відомо, що Володимир Іванович збирається оскаржити дії ФДМУ в суді. Невже це той самий Барановський, який 20.04.06 на засіданні медіа-клубу "Південь" твердив, що ФДМУ має право і без зборів акціонерів призначати, кого вважає за потрібне? Невже той самий Барановський, який вслід за Чечетовим повторював: ХБК потрібен інвестор?... Тим часом керівне крісло ХБК зайняв В. Боєв, а М. Чечетов, нарешті, призначив на 17 червня збори акціонерів товариства. Якщо який-небудь іще Марсіянський суд їх не заборонить, може, й відбудуться...
Поки ФДМУ змагався за комбінат з В. Барановським, на ХБК працювала ревізійна комісія. І ось які висновки вона зробила по звіту про фінансові результати ВАТ "ХБК" за 2003 рік:
"Валовий прибуток виріс на 10,7% порівняно з 2002 роком. Чистий прибуток виріс на 13,1%. Загальний фінансовий результат від діяльності - збитки зменшилися на 241 тисячу грн. Збитки в 2003 році були менші, ніж у 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 рр. Продажні ціни продукції у 2003 році були вищі, ніж у попередні 6 років. Якщо у 1998 році вартість 1 м кв. товарної продукції у діючих цінах була 1,821 грн., у 2002 р. - 2,702 грн., то в 2003 р. - 3,685 грн. Адміністративні витрати знизилися на 3%, витрати на збут знизилися на 25%. Рівень збитковості по інших операційних витратах у порівнянні з 2002 роком знизився на 25%. Витрати по сумнівних та безнадійних боргах - на 71,9%, недостачі від втрат і порчі цінностей - на 87%". Ревізійна комісія у складі 5 осіб дійшла висновку, що за останній рік на ХБК покращилися більшість основних показників.
Якщо цей висновок буде озвучений на зборах акціонерів, то як представники ФДМУ пояснять, за що звільнили з посади голови правління Сергія Рибачка? Виходить, усі звинувачення - і голови обласної держадміністрації, який сам попросив ФДМУ звільнити С. Рибачка, і Володимира Барановського, і газет, які "вішали" на С. Рибачка всі гріхи попередніх керівників ХБК - усе це було неправдою? Це був просто безсовісний наклеп? А може, правда в тому, що кілька кланів зчепилися за ласий шматок ХБК, а С. Рибачок їм заважав?
Втім, навряд чи хтось буде щось пояснювати рядовим акціонерам - бо хто їх бере до уваги при "розборках"? М. Чечетов написав В. Барановському, що його дії "направлені на підрив економічних інтересів держави". А хіба те ж саме не можна сказати про М. Чечетова, який розпродав за копійки майже всі стратегічні підприємства України, який за 1,5 роки так і не надав дозволу здійснити заходи по виводу ХБК з кризи? Хіба не він кілька днів тому продав "Криворіжсталь" зятю президента Пінчукові та донецькому авторитетові Ахметову? За оцінками експертів, держава втратила при цьому 150 мільярдів грн.
...Найгірше те, що рядові акціонери, нагло пограбовані, ні про що у ФДМУ й питати не будуть - не наважаться...


Жизнь забрали за песок...
Евгений Роман, Алла Тютюнник
27.07.09

далі...›››


Побори в судах відмінили
Анна Мартинюк, юрист громадської приймальні Фонду милосердя та здоров'я
27.07.09

далі...›››


Цена: 34 жизни ежедневно
Леонид Бондарчук
27.07.09

далі...›››


Будни земельного дерибана
Михаил Подгайный, краевед, член оргкомитета по созданию Национальных природных парков “Алешковские пески” и Нижнеднепровский в Херсонской области, Наталья Бимбирайте
25.06.09

далі...›››


ХБК. Куда плывем?
Наталья Бимбирайте
28.05.09

далі...›››


ХБК «заказали» конкуренты?
Наталья Бимбирайте
28.05.09

далі...›››


На что потратили три милллиона
Анна Павлюк
28.05.09

далі...›››


«Жесть» скадовских правоохранителей
Наталья Бимбирайте
15.05.09

далі...›››


Ягорлыцкий кут: выставляют на продажу?!
Татьяна Ардамацкая, кандидат биологических наук, почетный Президент Украинского общества охраны птиц
Антонина Руденко, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Черноморского биосферного заповедника
Наталья Бимбирайте
15.05.09

далі...›››


ХМЗ. Точки над «і» ставить еще рано
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
11.04.09

далі...›››


Капиталист с 375 гривнями
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
11.04.09

далі...›››


Земельный Уотергейт
Евгений Роман
11.04.09

далі...›››


Під п’ятою криміналу
Алла Тютюнник
05.03.09

далі...›››


«Имущество завода продали за копейки»
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


Денег нет, Олейник – слег
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


«Мы не повесимся! Не дождетесь!»
Наталья Бимбирайте, Елена Пименова
05.03.09

далі...›››


Виктор Маруняк – снова на работе
Евгений Роман
05.03.09

далі...›››


В смокинге – среди мусора и фекалий...
Леонид Бондарчук
29.01.09

далі...›››


Кризис восприятия реалий
Борис Прищепа
29.01.09

далі...›››


Прокуратура протестує проти незаконних тарифів
Анна Мартинюк, юрист громадської приймальні Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я
15.01.09

далі...›››


Алла Тютюнник про «Будяк року»
Світлана Смаль
19.12.08

далі...›››


Луценко лукавит?
Михаил Подгайный, краевед, член народного комитета самообороны Старой Збурьевки, Наталья Бимбирайте
19.12.08

далі...›››


Исполнители – государственные, или... чьи?
Елена Пименова
19.12.08

далі...›››


Новый беспредел в Новой Каховке
Наталья Бимбирайте, Дмитрий Ильченко
19.12.08

далі...›››


Новая Каховка: чисто украинский сюжет
Наталья Бимбирайте, Дмитрий Ильченко
19.12.08

далі...›››


Оккупанты лидеров уничтожают первыми
Евгений Роман
07.11.08

далі...›››


Чиновники сплять «нормально»
Алла Тютюнник, Світлана Смаль
07.11.08

далі...›››


Странные «развлечения» прокурора области
Алла Тютюнник, Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


Москва бандитська може позаздрити...
Алла Тютюнник, Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Про свої «золоті гектари» власники... не знають
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Світова громадськість виступила на захист Віктора Маруняка
Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


Правове задзеркалля по-херсонськи
Наталя Бімбірайте, Євген Роман
07.03.08

далі...›››


Хто обслуговує дерибанщиків земель?
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Національний парк чи смітник?
Володимир Худолєй, еколог
07.03.08

далі...›››


Як ієрея з Хрестівки зачинили у слідчому ізоляторі
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Віктор Маруняк – на свободі
Василь Кузьмук
07.03.08

далі...›››


Свободу в’язню совісті!
Відкритий лист Президенту України Віктору Андрійовичу Ющенку.
07.03.08

далі...›››


Захватчики нашей земли
Евгений Роман,зоолог-исследователь, журналист, член президиума Херсонского отделения Украинского общества охраны природы,
Николай Цыганов, настоятель храма святителя Петра Могилы
Михаил Подгайный, старший научный сотрудник Херсонского краеведческого музея,
Наталья Бимбирайте, “Вгору”
07.03.08

далі...›››


Даєш очищення суддівських лав!
Наталья Бимбирайте, Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


І третя спроба загарбати ХБК – провалилася
Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


Новый поворот в деле о ХБК
Наталья Бимбирайте
07.03.08

далі...›››


«Мафія сьогодні переможе»
Алла Тютюнник
07.03.08

далі...›››


Операція по загарбанню майна ХБК – провалилася
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Борис Сіленков: «Активи ХБК треба повернути»
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Що хочуть зробити з ХБК
Наталя Бімбірайте
07.03.08

далі...›››


Вітаємо нашу колегу Наталю Бімбірайте з перемогою!
04.01.08
далі...›››


$130 000, чтобы стать «колхозником»
Николай Цыганов, настоятель храма св. Петра Могилы, Иерей
04.01.08

далі...›››


Скоробогатьки катастрофически ухудшают качество нашей жизни
Евгений Роман, биолог
04.01.08

далі...›››


Де найчастіше вимагають хабарі
Анатолій Бойко, голова Одеської організації Комітету Виборців України
04.01.08

далі...›››


Почему госисполнителям «припекло»?
Николай Гринишак
09.11.07

далі...›››


«Золотая лихорадка» в стенах областной рады
Николай Цыганов, настоятель храма св. Петра Могилы, Иерей
09.11.07

далі...›››


Скільки невинних в українських тюрмах?
Алла Тютюнник, президент Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я
09.11.07

далі...›››


Кто покрывает мошенников в Херсоне?
Николай Гринишак
27.09.07

далі...›››


О неприкосновенности и коррупции
Олег Мартыненко, пенсионер МВД
27.09.07

далі...›››


Театр від УМВС. Акт 2-й
Наталя Бімбірайте
21.09.07

далі...›››


Театр від УМВС
Наталя Бімбірайте
21.09.07

далі...›››


Как в милиции делят квартиры
Олег Мартыненко
3.08.07

далі...›››


Странности госисполнителя Дмитрия Маникина
Николай Гринишак
3.08.07

далі...›››


Проблема міста – нещирість влади
Наталя Козаренко
3.08.07

далі...›››


Кого і від кого охороняють скадовські правоохоронці?
Іван Шульга, депутат Скадовської міської ради, заступник голови постійної комісії з земельних питань
3.08.07

далі...›››


Булочки для депутатів були «наколоті»?
Алла Тютюнник
17.07.07

далі...›››


Экономический геноцид
Беседу вела Наталья Бимбирайте
17.07.07

далі...›››


На ХБК идет война... с профкомом
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Кто и как получает «милицейские» квартиры?
Олег Мартыненко
17.07.07

далі...›››


Журналисты на комбинате
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Страсти вокруг ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Загадка ртутной капельки в ткацком цехе ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Новый старый глава ХБК
Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Судья Наталья Стамбула прославилась на всю Украину
Алла Тютюнник, Николай Гринишак
17.07.07

далі...›››


Судья Наталья Стамбула прославилась на всю Украину
Алла Тютюнник, Николай Гринишак
28.05.07

далі...›››


Возрождение или новая афера?
Светлана Смаль
4.05.07

далі...›››


Кто руководит судьей Натальей Стамбулой?
Николай Гринишак
4.05.07

далі...›››


Охранников ХБК уже избивают
Николай Гринишак
4.05.07

далі...›››


У херсонських судах існує господарський розрахунок
Наталя Мельникова
4.05.07

далі...›››


Чи потрібна нам така прокуратура?
Алла Тютюнник
4.05.07

далі...›››


Монстр вне закона
Олег Мартыненко, пенсионер МВД Украины (майор милиции)
13.04.07

далі...›››


Хто в Скадовську відповість за втрачені мільйони?
Іван Шульга, заступник голови комісії із земельних питань Скадовської міськради.
13.04.07

далі...›››


Героиновые тайны
Светлана Смаль
13.04.07

далі...›››


В этой стране – плохо, здесь надо все менять!
Ирина Ухварина
30.03.07

далі...›››


«Охоронці» діяли у Великих Копанях точнісінько, як бандити
Марина Бєлушкіна
30.03.07

далі...›››


Как обирают милиционеров
Олег Мартыненко, пенсионер МВД Украины (майор милиции)
30.03.07

далі...›››


Чому Сіленков заговорив як Демьохін?
Алла Тютюнник, Наталя Мельникова
30.03.07

далі...›››


Шесть раз по взятке
Дмитрий Орлов
16.03.07

далі...›››


Незрячая прокуратура
Александр Тарасов
16.03.07

далі...›››


«Вы не понимаете, где мы живем?»
Марина Белушкина
2.03.07

далі...›››


Мільйон херсонці заплатили за повітря
Наталя Мельникова
2.03.07

далі...›››


Кампанія «Євген Захаров має стати Омбудсманом»
Наталя Бімбірайте
2.02.07

далі...›››


«За взятку – с цветами на пенсию?»
Николай Гринишак, Наталья Мельникова
2.02.07

далі...›››


Последний оплот ХБК
Инна Кондратьева, Николай Гринишак
2.02.07

далі...›››


Красильный цех порезали – и что?
Инна Кондратьева
2.02.07

далі...›››


Хватательная эпидемия
Наталья Козаренко
4.01.07

далі...›››


Прокуратура – проти приватного аеропорту
Наталя Мельникова
21.12.06

далі...›››


«Инвестор» – хуже врага
Александр Земницкий
21.12.06

далі...›››


Портальний кран – за... 1 коп.
Наталя Мельникова
21.12.06

далі...›››


«Намек», написанный на бумажке
Ирина Ухварина
7.12.06

далі...›››


«Інвестор» ріже верстати?
Наталя Бімбірайте
7.12.06

далі...›››


Справа про «вимиті» мільйони
Наталя Мельникова
7.12.06

далі...›››


Володимир Стретович: «Мафія сьогодні переможе»
Витяг зі стенограми засідання Верховної Ради України 2 листопада 2006 року, на якому Анатолія Іванищука було обрано суддею пожиттєво.
09.11.06

далі...›››


Яскравий показник корупції
Сергій Кириченко, голова ХОВ ВГО “Громадський контроль”, депутат міської ради
09.11.06

далі...›››


Ложь скрывает причины гибели ХБК
Обращение.
09.11.06

далі...›››


ХБК ще можна врятувати
Заява трудового колективу, профспілкового комітету та акціонерів ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат»
09.11.06

далі...›››


Гнилая рать судебной системы
Константин Агеенко
26.10.06

далі...›››


Статья для прокурора области
Алла Тютюнник, Александр Бурмагин
26.10.06

далі...›››


Що будують на Суворова
Наталя Мельникова
20.10.06

далі...›››


Корупція «доїдає» ХБК
Олександр Бурмагін
13.10.06

далі...›››


Хто здолає «еверести»?
Іван Шульга, депутат Скадовської міської ради, заступник голови постійної комісії з земельних питань
13.10.06

далі...›››


Взятка в госуниверситете
Ирина Ухварина
13.10.06

далі...›››


Новый руководитель обещает действовать по-сталински
Наталья Козаренко
13.10.06

далі...›››


«Капец» от Апелляционного суда Херсонской области
Александр Бурмагин
29.09.06

далі...›››


Таинственный пожар на ХБК
Инна Кондратьева
29.09.06

далі...›››


Кто «крышует» одноруких бандитов?
Инна Кондратьева
29.09.06

далі...›››


Прокуратура призналася...
Александр Бурмагин, Алла Тютюнник
22.09.06

далі...›››


Грядет судный день для ХБК!
Александр Бурмагин
14.09.06

далі...›››


В дорожно-транспортном происшествии разбился главный чин ХБК
Александр Бурмагин
8.09.06

далі...›››


А літаки і досі не літають...
Наталя Мельникова
8.09.06

далі...›››


Як протидіяти змові політиків та олігархів
Світлана Смаль
7.09.06

далі...›››


25% ХБК выставят на продажу
Александр Бурмагин
1.09.06

далі...›››


Уголовные дела по ХБК пытаются разморозить
За інформацією відділу зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ обласної державної адміністрації
1.09.06

далі...›››


Бермудский треугольник на улице Суворова
Наталья Козаренко
1.09.06

далі...›››


Сліди корупції на скадовських берегах
Микола Гопанчук, начальник Скадовського міжрайонного відділу державної земельної інспекції
1.09.06

далі...›››


Бездомная «сторона процесса»
Татьяна Шевченко
1.09.06

далі...›››


Как я «бодался» с государственной службой
Виталий Москаленко
1.09.06

далі...›››


Фемида – лицом к рабочим ХБК
Николай Гринишак
17.08.06

далі...›››


Как найти территорию «возле»?
Николай Гринишак
17.08.06

далі...›››


Незрозумілі дії «інвестора»
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


Кого назначили «рулить» на ХБК?
Александр Бурмагин
17.08.06

далі...›››


Спокусливі картинки Манхеттена
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


Арбітражних керуючих позбавлять ліцензій
Наталя Мельникова
17.08.06

далі...›››


О большой и очень светлой производственной любви
Александр Бурмагин
3.08.06

далі...›››


Загрозливі симптоми на херсонському комбайновому
Наталя Мельникова
3.08.06

далі...›››


Не успело вырасти, как уже крадут
Инна Кондратьева
3.08.06

далі...›››


Семенюк втратила довіру до “інвестора”
Марина Бєлушкіна
3.08.06

далі...›››


У якій державі Херсон?
Марія Войтович
3.08.06

далі...›››


Дивна забудькуватість правоохоронців
Світлана Смаль
13.07.06

далі...›››


Апогей цинизма, или «Спрут» по-херсонски
Александр Тарасов
13.07.06

далі...›››


Годовщина гибели Ивана Кулиды

13.07.06

далі...›››


Справжня ціна золотої медалі
NN
13.07.06

далі...›››


Феодали Херсонcької області
Олександр Тарасов
6.07.06

далі...›››


Мер і К° знову одурили херсонців
Наталя Мельникова
6.07.06

далі...›››


Платные пытки в спецприемнике
Наталья Бимбирайте
16.06.06

далі...›››


Погоня за показателями?
Николай Гринишак
16.06.06

далі...›››


Платные пытки в спецприемнике
Наталья Бимбирайте
15.06.06

далі...›››


Перші враження депутата
Іван Шульга, заступник голови постійної комісії Скадовської міської ради із земельних питань
15.06.06

далі...›››


Оригінали в мантіях
Сергій Кириченко, депутат міської ради
15.06.06

далі...›››


Джунгли на улице Суворова
Николай Гринишак, Максим Соловьев
8.06.06

далі...›››


Главный архитектор Пупкин?
Инна Кондратьева
8.06.06

далі...›››


Княжинський на свободі
Наталя Бімбірайте
8.06.06

далі...›››


Була б людина, а стаття знайдеться
Наталя Бімбірайте, Анна Голод
26.05.06

далі...›››


Луцьких текстильників не пустили в Херсон
Світлана Смаль, координатор медіа-клубу “Південь”
26.05.06

далі...›››


Воров «хоронила» милиция. За взятку
Дмитрий Орлов
20.05.06

далі...›››


Скандал вийшов за межі України
Наталя Бімбірайте
05.05.06

далі...›››


Рэкет коммунальщиков процветает
Александр Тарасов
05.05.06

далі...›››


Студентов обложили данью
Елизавета Мартынюк
04.05.06

далі...›››


Морпорт за год «кинули» на миллионы?
Александр Бурмагин
02.05.06

далі...›››


ХБК в 9-балльном шторме
Александр Бурмагин
02.05.06

далі...›››


Ріку нищили 14 чиновників
Микола Гринишак
06.04.06

далі...›››


Что ищут здесь «крутые»?
Ирина Ухварина
06.04.06

далі...›››


Призрак профессора ХГУ
Александр Бурмагин
17.03.06

далі...›››


Тесты против коррупции
Наталья Мельникова
17.03.06

далі...›››


Засудив невинного і потім... пішов на підвищення
Наталя Бімбірайте, позаштатний консультант Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ВРУ
02.03.06

далі...›››


Ігри «в демократію»
Наталя Бімбірайте
17.02.06

далі...›››


Тайны Владимира Сальдо
Николай Гринишак
17.02.06

далі...›››


Ігри «в демократію»
Наталя Бімбірайте
03.02.06

далі...›››


Податківців судитимуть
Прокуратура Херсонської області
03.02.06

далі...›››


Исповеди каховских участковых изучили в Министерстве
Александр Бурмагин
03.02.06

далі...›››


Депутати відклали затвердження кандидатури Анатолія Іванищука
Олександр Бурмагін
03.02.06

далі...›››


На ХБК приехала Валентина Семенюк
Александр Бурмагин
20.01.06

далі...›››


На ХБК уже не пускают рабочих
Наталья Бимбирайте
20.01.06

далі...›››


Как отобрать дом у Владимира Сальдо
Наталья Козаренко
20.01.06

далі...›››


Афера водоканала почти удалась
Наталья Шевченко
20.01.06

далі...›››


Текстильщики решили сами спасать ХБК
Наталья Бимбирайте
23.12.05

далі...›››


У текстильщиков кончилось терпение
Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


КРУ взялося за райони
Сергій Смаль
16.12.05

далі...›››


«Подарунки» від судді Тетяни Пінтеліної
Алла Тютюнник, Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


Мерію змусили діяти за законами
Ірина Бартчук, голова Постійної комісії міської ради з питань законності
Ольга Бутенко, заступник голови Постійної комісії
16.12.05

далі...›››


На ХБК – знову зміна влади
Наталя Бімбірайте
16.12.05

далі...›››


Як на чужій землі...
За даними контрольно-ревізійного управління в області
28.10.05

далі...›››


Прибыльные схемы налоговиков
Наталья Мельникова
28.10.05

далі...›››


У Новотроїцькому скінчилася «шара»
Світлана Смаль
28.10.05

далі...›››


Еще одна кормушка власть имущих?
Наталья Мельникова
24.10.05

далі...›››


Боротьба за ХБК
Алла Тютюнник
24.10.05

далі...›››


Гучне затримання лікаря
Наталя Бімбірайте
26.09.05

далі...›››


А рука так і тягнеться...
Наталя Бімбірайте
26.09.05

далі...›››


Горячая земля
Александр Бурмагин
09.09.05

далі...›››


Государственная кормушка
Александр Бурмагин
02.09.05

далі...›››


Есть ли берега у алчности?
Евгений Стриж
02.09.05

далі...›››


А казалось – институт уже «в кармане»...
Наталья Бимбирайте
02.09.05

далі...›››


Борьба с коррупцией или игра в поддавки?
Александр Бурмагин
02.09.05

далі...›››


Пристрастие мэра к «Гармонии»
Наталья Мельникова
26.08.05

далі...›››


Як врятувати ХБК від «інвестора»?
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


«Херсонские комбайны» пытаются обанкротить?
Наталья Бимбирайте
26.08.05

далі...›››


Дерибан земли Херсона: оптом и «втемную»
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


Прокурор защитил... руины
Наталья Бимбирайте
26.08.05

далі...›››


Геноцид проти бідняків
Алла Тютюнник
26.08.05

далі...›››


Захват в центре Херсона
Наталья Козаренко
18.08.05

далі...›››


Так есть ли поборы в Херсонской областной больнице?
Алла Тютюнник
18.08.05

далі...›››


Херсонская милиция… с кем?
Наталья Козаренко
05.08.05

далі...›››


«Подкоп» под Бориса Силенкова
Дмитрий Орлов
05.08.05

далі...›››


Миллионные «оффшоры» херсонских больниц
Александр Тарасов
28.07.05

далі...›››


Замість надій – розчарування
Олександр Карпенко
28.07.05

далі...›››


Комиссия в бреду
Наталья Бимбирайте
28.07.05

далі...›››


«Граждане Украины» – кто они?
Наталья Козаренко, Наталья Бимбирайте, Максим Соловьев
15.07.05

далі...›››


У Херсоні недоторкані державні службовці?
Наталя Бімбірайте
07.07.05

далі...›››


Клановый мираж Херсонского госуниверситета
Александр Бурмагин
01.07.05

далі...›››


У барабани – під вікнами!
Світлана Смаль
24.06.05

далі...›››


«Херсоноблэнерго» заплатит инвалиду
Виталий Никитенко
10.06.05

далі...›››


Архитектура Херсона: «Чтобы было хорошо и красиво»?
Сергей Дяченко
10.06.05

далі...›››


Мэрия травит нас диоксином
Наталья Мельникова
10.06.05

далі...›››


Ни пуха, ни пера…
Наталья Козаренко
10.06.05

далі...›››


Хто крайній у «лісосплаві»?
Андрій Матросов
19.05.05

далі...›››


АЗС: кумовство и взятки?
Александр Бурмагин
12.05.05

далі...›››


«Дерибан» землі продовжується
Іван Шульга
12.05.05

далі...›››


Очень странный инвестор ХБК
Наталья Бимбирайте
22.04.05

далі...›››


Спокуса могильним бізнесом
Алла Тютюнник, Наталя Козаренко
22.04.05

далі...›››


Один – против системы
Наталья Бимбирайте
22.04.05

далі...›››


Хто керує Херсонщиною?
Алла Тютюнник
22.04.05

далі...›››


Кто разоряет каховских фермеров?
Александр Бурмагин
22.04.05

далі...›››


Милицейские рапорты о «групповой любви» к Виктору Януковичу
Александр Бурмагин
04.04.05

далі...›››


Налоговики ради штрафа готовы на все
Валентина Сичевая
04.04.05

далі...›››


Что «накопали» проверяющие?
Александр Бурмагин
04.04.05

далі...›››


Загадочная арифметика штрафов
Наталья Бимбирайте
29.03.05

далі...›››


Таємниці «золотого дна»
Людмила Плахотна
29.03.05

далі...›››


Нелестно о неприкосновенных судах и прокуратуре
Александр Бурмагин
25.03.05

далі...›››


Чию програму виконує Борис Сіленков?
Алла Тютюнник
17.03.05

далі...›››


Кому відкрили шлях до влади
Алла Тютюнник
03.03.05

далі...›››


За ценники в евро и русский язык – штраф 380 тыс. грн.
Наталья Бимбирайте
28.02.05

далі...›››


Як на Херсонщині ділили владу
Дементій Білий
28.02.05

далі...›››


Расхитители будущего
Александр Бурмагин
25.02.05

далі...›››


Бассейн для жены председателя Апелляционного суда
Наталья Козаренко
24.02.05

далі...›››


Одинадцятий голова
Алла Тютюнник
17.02.05

далі...›››


Ищем помещение, не выходя из дома
Сергей Смаль
17.02.05

далі...›››


Зізнання районного прокурора
Наталя Бімбірайте
17.02.05

далі...›››


Міліція – з народом?
Алла Тютюнник
13.01.05

далі...›››


Рука руку моет
Валентин Смага, Вечерние Вести
18.11.04

далі...›››


33 скарги журналістів на суддю
Світлана Смаль
11.11.04

далі...›››


Как зомбируют милицию
Александр Бурмагин
28.10.04

далі...›››


Як підготуватися до виборів належним чином?
КВУ
25.10.04

далі...›››


Рекорди української влади
Алла Тютюнник
14.10.04

далі...›››


Заяви до суду на ЖЕКи подали 42 херсонця
Світлана Смаль
7.10.04

далі...›››


Депутата облили ядохимикатами
Людмила Башкирова
30.09.04

далі...›››


Затянул ремонт крыши – плати 2992 грн!
Виталий Никитенко
30.09.04

далі...›››


Пенсіонерка виховує державу Україна
Наталя Козаренко
23.09.04

далі...›››


Рабовласники в сучасній Україні
Світлана Смаль
15.09.04

далі...›››


Хто сьогодні править ХБК?
Наталя Бімбірайте
9.09.04

далі...›››


Лохотрон «Автоплан» зник із Херсона, а пенсіонери залишилися без грошей
Олександр Данилов
9.09.04

далі...›››


На автодорогах з`явились "копії" інспекторів ДАЇ
Олександр Бурмагін, Андрій Матросов
3.09.04

далі...›››


Пост ДАЇ, який існує
Владимиров, постійний читач "Вгору"
3.09.04

далі...›››


Напередодні виборів влада не схильна інформувати про свою діяльність
Світлана Смаль
2.09.04

далі...›››


Як поговорити з «шанованою людиною»?
Олександр Данилов
26.08.04

далі...›››


Пост ДАІ, якого не існує
Андрій Матросов, Олександр Бурмагін
26.08.04

далі...›››


Хроника погубления жилого дома
Наталья Козаренко
13.08.04

далі...›››


Как «шутят» руководители ХГЭС
Виталий Никитенко
13.08.04

далі...›››


Кто покончит с коммунальным рэкетом?
Владимир Шадрин
29.07.04

далі...›››


За грубое попирание Конституции Украины – 3000 гривень
Виталий Никитенко
29.07.04

далі...›››


Принудиловка «за Януковича»
Прес-служба ХОО КВУ
29.07.04

далі...›››


Гласність – сильна зброя проти корупції
Ніна Шеховцова
22.07.04

далі...›››


Кто «поднимает» 14 гривень с каждого квадратика дороги?
Александр Бурмагин
15.07.04

далі...›››


Часть денег пошла на взятки
Александр Бурмагин
15.07.04

далі...›››


Споживач не вибачив своїх страждань
Віталій Нікітенко
8.07.04

далі...›››


Споживач завжди правий
Анатолій Іванюченко
8.07.04

далі...›››


Едва не дорылись до центра Земли
Наталья Козаренко
1.07.04

далі...›››


ХБК: акціонерні збори чи комедія?
Алла Тютюнник
24.06.04

далі...›››


Як у Херсоні депутати голосують
Олександр Бабійчук
24.06.04

далі...›››


Захват ХБК: друга серія
Алла Тютюнник
17.06.04

далі...›››


"Новокаховський трилер - 2"
Людмила Башкірова
15.06.04

далі...›››


Звіти депутатів як інструмент виховання влади
Світлана Смаль
04.06.04

далі...›››


«Віддяка» в конверті
Ганна Кросенко
24.05.04

далі...›››


Негигиеничная свобода в понимании горСЭС
Сергей Яновский
14.05.04

далі...›››


Правоохоронні органи – чемпіони по корумпованості?
Світлана Смаль
14.05.04

далі...›››


Беззаконня триває, влада мовчить
Алла Тютюнник
06.05.04

далі...›››


Непосильне завдання для "силовиків"
Алла Тютюнник
29.04.04

далі...›››


Хроніка загарбання ХБК
Алла Тютюнник
22.04.04

далі...›››


Триллер по-Новокаховски
Людмила Башкирова
15.04.04

далі...›››


На що скаржаться споживачі?
Світлана Смаль

далі...›››


Дай… на лапу ветеринарному врачу
Юрий Лизогубенко,
Винница,
proua.com

далі...›››


Общественный аудит коммунальных служб
Наталья Бимбирайте

далі...›››

Взятка в вузе: кто виноват?
Ирина Ухварина

далі...›››

В Італії – мафія, в Україні – організована злочинність
Світлана Смаль

далі...›››

Не позволяйте ЖЭКу манипулировать
Олександр Бабійчук

далі...›››

Згадаємо колись, як про страшний сон
Світлана Смаль

далі...›››

40 гектаров городской земли – под новую АЗС…
Александр Бурмагин

далі...›››

Город бензоколонок
Александр Бурмагин

далі...›››