Публікації
 

Пост ДАІ, якого не існує

Андрій Матросов,
Олександр Бурмагін

Спитайте у будь-якого херсонського водія, і він скаже: на Миколаївському шосе – неподалік від Чорнобаївки – є пост ДАІ. І зовні все саме так і виглядає. Насправді ж посту ДАІ там немає. А що там є, минулого понеділка розслідували кореспонденти газети “Вгору”.


фото Олександра Бурмагіна

Під Чорнобаївкою з майже казкового марева, що піднімається від розпеченого асфальту, виринають цілком реальні працівники ДАІ.

Минулого тижня в редакцію газети “Вгору” звернувся водій вантажівки. Він розповів, що його машину з зерном зупинили на посту ДАІ, що на Миколаївському шосе неподалік від Чорнобаївки. Інспектор погортав документи й наказав їхати на ваги – перевірити, чи машина не перевантажена. Зважили, перевантаження виявили незначне. Після чого той, що зважував, сказав: потрібно заплатити 48 грн. 60 коп. за його послугу. І навіть вручив водієві договір на надання послуги – зважування – та виписав квитанцію. Водій заплатив, але дивувався й обурювався: в договорі його називають “Замовником”, а він нікому нічого не замовляв, на ваги його силоміць загнав інспектор ДАІ. А через кілька днів той самий водій подзвонив і сказав: на тому ж посту його зупинили з іншим вантажем, так само силоміць загнали на ваги, але він категорично відмовився платити за нав’язану “послугу”. Інспектори ДАІ затримали його машину більше, ніж на півтори години, і тільки коли зрозуміли, що він все одно не заплатить по “договору”, один із них сказав: “Ну и нервы у тебя, мужик, поезжай...”.
І ось минулого понеділка автор цих рядків та юрист Олександр Бурмагін вирушили в Чорнобаївку, аби на власні очі побачити, що там відбувається.
Довго чекати не довелося. Близько полудня до посту під’їхав ваговик із донецькими номерами. Чоловік у формі інспектора ДАІ зупинив його й направив зважуватися. Ми тим часом познайомилися з експедитором вантажівки Валерієм, він розповів, що на ваги їхню машину загнали супроти їхнього бажання, а що буде далі, невідомо. Тим часом люди біля вагів помітили нашу цікавість і швидко відпустили донецьку машину.
Я вирішив взяти у них інтерв’ю.
Усе, що погодилися сповістити люди біля вагів: ваговий комплекс належить державній службі “Укрмагістраль”. Але на питання, скільки коштує зважування, відповідати категорично відмовилися.
Я зайшов до приміщення посту ДАІ. Там стояв комп’ютер, що показує вагу зваженої машини, а біля нього – люди в цивільному і в формі. Я згадав, як обурювався водій: “Спробуй перевір, що він там показує!”.
Я представився й попросив чоловіка з погонами старшого лейтенанта прокоментувати зважування вантажівок на даному посту ДАІ. Він одразу ж заявив, що буде говорити лише в присутності начальства. І справді – більше не зронив ні слова. Початок на 1 стор.
Мої посилання на Закон “Про міліцію”, де говориться, що співробітник міліції повинен показувати документи на першу вимогу громадян, не справили на нього жодного враження. Впродовж 10 хвилин я, як папуга, повторював людині з офіцерськими погонами одне й те саме прохання – назвати ім’я, прізвище та посаду, але у відповідь він лише міцніше стискав щелепи й міряв мене пронизливо нищівним поглядом.
Раптом я побачив стенд із копіями всіляких указів і наказів і вирішив його сфотографувати – раптом там є інформація, яка допоможе мені зрозуміти, що тут коїться. І тут всі люди в формі заговорили: фотографувати не можна! Оскільки ніхто не зміг пояснити, чому не можна, я сфотографував.
Увесь цей час вантажівки їхали собі мимо, ніхто їх не зупиняв. Я залишив на посту ДАІ контактний телефон редакції й попросив передати його керівникам цих на диво мовчазних людей зі смугастими жезлами.
Ми повернулися в редакцію й довго, довго чекали дзвінка. Ближче до вечора я сам почав раз-по-раз дзвонити до чергового в управління ДАІ. Він одноманітно відповідав: начальник на виїзді. І так до пізнього вечора.
Усе ж таки наступного дня – в День Незалежності України – нам вдалося зустрітися із заступником начальника управління державної автомобільної інспекції в Херсонській області Григорієм Галковським.
– Насправді поста ДАІ на Миколаївському шосе не існує, його давно закрили, – розповів він. – А знаходиться там лише ваговий комплекс.
Григорій Олексійович пояснив, що співробітники ДАІ справді зупиняють там вантажівки і примушують водіїв зважувати їх. Бо перевантажені машини псують шляхове полотно. Причому, перевантаження – часте явище, запевнив він. Незважаючи на те, що існує процедура оформлення великих вантажів, на це дає дозвіл “Автодор” і ДАІ, водії все одно намагаються схитрувати і зекономити на перевезеннях.
Від Григорія Галковського ми дізналися і про порядок дій автоінспекторів на ваговому комплексі: вони повинні зупинити автомобіль, перевірити документи, направити на ваги й у випадку, якщо є перевантаження, скласти протокол про адміністративне правопорушення. І все.
На питання, чому офіцер відмовився представитися журналістові, Григорій Олексійович сказав: “Мабуть, просто розгубився”.
Ми вирішили попитати в інших водіїв, що вони думають про такі примусові платні послуги на Миколаївському шосе. Більшість водіїв КАМАЗів, що стоять по вул. Червоностудентській у черзі до елеватора, відповіли, що зважуватися їм не доводилося, вони їдуть іншим шляхом, та коли машина перевантажена – а це видно кожному інспекторові навіть без вагів – треба вкласти в документи 20-30 гривень й інспектор відпустить. Ті з водіїв, кому доводилося зважуватися на Миколаївському шосе, кажуть: платити за зважування “по угоді” – під тиском автоінспекторів – усім доводилося по 50 грн. Комп’ютер нікому з них не показували, протоколів не складали. На дружну думку водіїв, це дуже нагадує відвертий рекет.
Ми довго обговорювали почуте з юристом Олександром Бурмагіним і дійшли висновку: в даній ситуації проглядається елемент корупції. Згідно зі статтею 627 Цивільного Кодексу “...сторони є вільними в укладанні угоди, виборі контрагента та у визначенні умов договору...”. Важко уявити, щоб який-небудь водій за власним бажанням заїхав би на ваговий комплекс, добровільно підписав угоду на послугу за 50 грн. – фантастичну суму за практично миттєву операцію – і все це без жодної участі автоінспекції? А вона, згідно з законом, не має права втручатися в стосунки договірних сторін. Так що ж тоді роблять на неіснуючому “посту ДАІ” аж 3 міліціонери одразу?!
Рік тому в Одеській області Комісія перевізників Південного регіону влаштувала негласну перевірку вагових комплексів. Один і той самий автомобіль за 2 години пройшов три вагових комплекси – ваги показали різницю в 1,6 тонн.
Три місяці тому Комісія разом з фахівцями Одеського державного центру стандартизації, метрології та сертифікації (ОЦСМС) провели перевірку, заздалегідь попередивши про неї працівників вагових комплексів, результат – майже такий самий, жодні ваги не показали правильно. А два вагові комплекси працювали взагалі незаконно – за документами вони давно мали бути закриті. Комісія встановила, що з кожної машини безпідставно збирали по 48,6 грн. (результати перевірок є на сайті “AUTOPROFI”). Голова комісії – досвідчений перевізник, член Асоціації міжнародних автомобільних перевозок Костянтин Руденко сказав: “Ми провели аналіз їхньої роботи й дійшли висновку, що вони працюють не на користь перевізника, а проти нього”.
Цікаво було б дізнатися, скільки грошей отримало державне підприємство “Укрмагісталь” від вагових комплексів у Херсонській області і скільки кілометрів доріг збудовано або відремонтовано на ці гроші?


Всі статті >>>