Публікації
 

А рука так і тягнеться...

Наталя Бімбірайте

У минулому номері “Вгору” ми писали, що 7 вересня прокуратура міста Херсона порушила кримінальну справу (за ознаками ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України) стосовно головного лікаря Херсонської обласної лікарні “ХОСПІС” за одержання хабара.

Головний лікар Валерій Бандурко був затриманий у своєму службовому кабінеті співробітниками Управління боротьби з організованою злочинністю за вимагання та одержання хабара за госпіталізацію у “ХОСПІС” важко хворої жінки.
З того часу ще семеро людей написали до правоохоронних органів заяви про вимагання хабара головним лікарем за госпіталізацію й лікування у “ХОСПІС” на суму близько 15 тисяч гривень. Прокуратура міста Херсона порушила за цими фактами кримінальні справи. Але слідство призупинене у зв'язку з тим, що Валерій Бандурко після всього сам потрапив на лікарняне ліжко.
Однак такі випадки не стають для деяких посадовців повчальними уроками. І ось – зовсім “свіжий” випадок. Як повідомив Департамент зв'язків із громадськістю МВС України, на минулому тижні порушено ще одну кримінальну справу за ч. 1 ст. 368 КК України – за одержання хабара – стосовно посадовця професійного морського ліцею при Херсонському морському коледжі. Викладачка вимагала та отримала від батьків абітурієнтів 1300 гривень за сприяння у складанні вступних іспитів і зарахуванні їхніх дітей до зазначеного навчального закладу.


Всі статті >>>