Публікації
 

Незрозумілі дії «інвестора»

Наталя Мельникова

У суботу близько 250 робітників підприємства мітингували на території заводу. Що ж примусило вийти на мітинг? “У той час, як є замовлення на нашу техніку, виробництво її різко скорочується. Нам незрозумілі дії “інвестора” (компанія “Інтерпайп” – авт.), який не вжив достатніх заходів зі стабілізації роботи, в результаті чого завод став банкрутом. Це при тому, що торік випущено 200 зернових комбайнів та інша техніка, що користується попитом, і підприємство може не бути банкрутом”, – написали робітники в резолюції мітингу.

Люди хотіли поговорити з представниками влади, але ні голова облради, ні голова облдержадміністрації не приїхали. Тож основні вимоги – відновити роботу підприємства, виплатити заборговану зарплатню й дати нормально працювати – заводчани попросили надрукувати в газеті, сподіваючись, що хоч так можновладці їх прочитають.
Поки заводчани страйку не починають – як розповіла в.о. начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в області Віра Геращенко, 30 червня колектив вступив у спір з керівництвом заводу і має дотримуватися Закону. На даному етапі спору закон дає можливість і зобов’язує службу посередництва зробити все, щоб до страйку не дійшло, а порушені права найманих працівників були відновлені. Тільки якщо у визначені законом терміни це зробити не вдасться, колектив матиме право розпочати страйк.
P.S. На запитання журналістів на прес-конференції щодо ситуації на “Херсонських комбайнах” губернатор зазначив, що днями має зустрітися із керівниками “Інтерпайпу” й обговорити проблеми заводу.


Всі статті >>>