Публікації
 

Уголовные дела по ХБК пытаются разморозить

За інформацією відділу зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ обласної державної адміністрації

Генпрокуратура вимагає від Херсонської обласної прокуратури активізувати розслідування фактів зловживань службовими особами ВАТ “ХБК”.

Генеральна прокуратура після вивчення матеріалів кримінальних справ, які розслідуються слідчим відділом прокуратури Херсонської області, направила листа до Херсонської облпрокуратури з вимогою щодо активізації розслідування зловживань службовим становищем, невиконання судового рішення службовими особами ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат” при укладенні договорів з ТОВ "Прем'єр-Стиль" та ЗАТ "Волинський шовковий комбінат", невиплати заробітної плати, недотримання умов приватизації державного майна.
Про це йдеться в листі Генпрокуратури до голови Херсонської ОДА Бориса Сіленкова.
Також встановлено, що службовими особами ВАТ “Херсонський бавовняний комбінат” у травні 2006 року незаконно відчужено обладнання комбінату на суму 65,5 тис. грн. на користь ПП “Альвіс”. За даним фактом прокуратурою Херсонської області 17.07.06 порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України.
Лист підписала заступник Генпрокурора України Т.Корнякова. Також у ньому зазначено, що Генпрокуратура взяла хід розслідування на контроль.


Всі статті >>>