Публікації
 

А літаки і досі не літають...

Наталя Мельникова

Херсонському аеропорту створюють штучні перепони у роботі, стверджує почесний президент концерну “Титан” Анатолій Льовін. Нагадаю: 10 грудня минулого року облрада вирішила ліквідувати комунальний аеропорт і створити на його базі спільне підприємство з концерном авіаційної спрямованості “Титан” (бо він виграв конкурс інвестпроектів по розвитку аеропорту).

Нове підприємство й дотепер не може оформити право власності на 36 об’єктів аеропорту, які розташовані на його території, а тому інвестор не ризикує вкладати гроші в його розвиток.
Хоча дотепер гроші вкладали. За словами Анатолія Льовіна, “Титан” виконав всі свої інвестиційні зобов’язання: погасив борги по зарплаті, по комунальних платежах і податках, а також виконав поточні ремонти – загалом на це пішло 10 мільйонів гривень. Обласна рада, що володіє половиною статутного фонду ТОВ, не дала на розвиток аеропорту ні копійки. А після виборів навколо аеропорту взагалі почалися дивні речі.
Спочатку туди завітали міліціонери з управління по боротьбі з економічною злочинністю на перевірку, однак відмовилися зареєструватись у спеціальному журналі, через те й поїхали ні з чим. Наступного дня на підприємство приїхав пан Віктор Афанасьєв, котрий відрекомендувався, як представник особисто Володимира Демьохіна, і попросив надати йому папери щодо діяльності аеропорту. Але своїх документів він не пред’явив, і йому відмовили. На це він вигукнув: “Ну, що, нам знов до вас УБЕЗ присилати?”
Анатолій Льовін також розповів, що оформити право власності на 36 об’єктів (зокрема, на будівлю аеровокзалу, майстерні, котельні, злітну смугу) не можуть із суто формальних причин. Бюро технічної інвентаризації вже підготувало всі необхідні документи для видачі свідоцтва, але міськвиконком зняв розгляд питання аеропорту з порядку денного, бо так наполягла представниця Демьохіна Альона Ротова, посилаючись на протест прокурора. У протесті йдеться про невпорядкованість земель державної авіакомпанії “Херсон-Авіа”, яка раніше була частиною ще державного аеропорту. Тож, виходячи з вищенаведеного, Анатолій Льовін робить висновок: на нього тиснуть з метою переглянути умови інвестиційного конкурсу, згідно з яким облрада створила з “Титаном” спільне підприємство. “Хоча відкрито мені поділитися не пропонували, але прозоро на це натякали. За таких умов інвестор не вкладатиме гроші в підприємство, і Херсон втратить навіть надію на аеропорт,” – заявив пан Льовін.
Інформагентства наводять цитату Володимира Демьохіна в якості коментаря: “Нехай звинувачення Льовіна залишаться на його совісті”. Голова облради не відмовлявся від того, що написав кілька заяв в прокуратуру, УБОЗ та УБЕЗ про зникнення з облради документації про оцінку майна комунального аеропорту. І, посилаючись на перевірки прокуратури, заступник голови облради Геннадій Причина теж утримується будь-що говорити зараз про аеропорт.
Між тим, комісія із представників Державіаслужби, митниці, прикордонників та інших відомств, яка має оцінити підготовку херсонського аеропорту до роботи в міжнародному режимі, розпорядженням Кабміну призначена на першу декаду вересня. Однак без документів на право власності свідоцтво міжнародного аеропорту не видається.


Всі статті >>>