Публікації
 

Яскравий показник корупції

Сергій Кириченко, голова ХОВ ВГО “Громадський контроль”, депутат міської ради

Не знаю, чи забобонний Анатолій Іванищук, але не можна не звернути уваги на час його призначення – 13 год. 13 хв. 02.11.2020 року. За його призначення проголосувало 289 депутатів, проти – 12, утрималося – 3, не голосували 130. З депутатів від Херсонщини проти призначення Анатолія Іванищука суддею проголосував лише представник БЮТ Юрій Одарченко, а член фракції Партії регіонів Ігор Козаков на момент голосування був відсутній.

Організації “Громадського контролю” в Херсоні впродовж багатьох років активно вимагали від найвищих посадових осіб нашої держави усунути з адміністративної посади голову Херсонського обласного суду Анатолія Іванищука, а також не призначати його безстроково на посаду судді. На жаль, далекі від народу депутати парламенту і їх партійні боси поставили свої інтереси вище народних. Один представник фракції Соціалістичної партії оприлюднив на всю Україну, що організація “Громадського контролю” в Херсонській області “мала доволі серйозні зауваження до роботи А.Іванищука”, але в результаті “серйозної роботи із Генеральною прокуратурою, з вищою Радою суддів не підтвердився жоден факт”. Бог суддя тим депутатам, які не порахувалися з думкою тисяч херсонських виборців, представлених у зверненнях чисельних громадських організацій та проголосували за А.Іванищука.
Херсонська обласна організація “Громадського контролю” висловлює свій жаль з приводу такого призначення, а саму цю подію ми характеризуємо як яскравий показник корупції у вищих ешелонах державної влади, в тому числі законодавчої і судової.


Всі статті >>>