Публікації
 

Портальний кран – за... 1 коп.

Наталя Мельникова

Керівництво херсонського морського торговельного порту (ХМТП) остерігається виконувати договір про спільну діяльність із австрійською компанією “Альгемайне Бетайлігунгсфервальтунгс-унд Хандельс Гмбх” (АБХ) та “Стивідорною компанією “Херсонський морський термінал”.

Бо щодня портовики знаходять нові документи, які переконують: попереднє керівництво укладало договір так, щоб завдати портові якнайбільшої шкоди.
Після того, як юристи й фінансисти морпорту порахували, що отримає підприємство в результаті спільної діяльності наступного року, мало не заплакали. Виявилося, що від спільної діяльності за результатами наступного року наш порт може отримати понад 13,5 мільйонів гривень збитків! Нагадаю: договір укладений терміном на 10 років і передбачає, що практично всі виробничі потужності порту передадуть у користування “партнерам”. Порту залишаться тільки планово-збиткові підрозділи: управління, база автотранспорту, із флоту – тільки баржі й буксири (бо всі 4 сухогрузи передані тій же “АБХ” у бербоут-чартер –орендe без екіпажу), а також уся соціальна сфера – гуртожитки, дитсадочок і база відпочинку. І на утримання всього цього порт не зможе заробити, бо не матиме засобів виробництва. Звісно, з тієї ж причини порт не виконає чинні контракти, і тоді все майно у нього просто віднімуть...
Окрім основного договору – про спільну діяльність – попереднє керівництво порту уклало з фірмою “АБХ” та “Стивідорною компанією” також договори оренди майна і приміщень. За одним із договорів порт має передати знову ж таки компанії “АБХ” 53 одиниці спеціального транспорту. Нове керівництво порту відмовляється виконувати такі договори, де портальний кран оцінений в 1 копійку. “АБХ” вимагає в судовому порядку виконати договір, і 21 листопада Господарський суд Херсонської області виніс ухвалу, якою зобов’язав державну виконавчу службу передати майно порту на зберігання іншій особі. Прийти забирати техніку можуть будь-коли. Цікаво, що оцінили 53 одиниці техніки всього лише у 1,115 мільйона гривень – за залишковою балансовою вартістю. Наприклад, є причеп за 102 гривні, бульдозер за 24, автонавантажувач – за 1 копійку!
Складається враження, що орендаторам – керівникам “АБХ” – хотілося не тільки отримати техніку в користування за безцінь, а ще й позбиткуватися над власниками техніки, “приколотися”, продемонструвати свою зверхність і зневагу. А інакше чим пояснити оцінку автонавантажувача в 1 копійку?
Віддавати техніку за такою оцінкою портовики не збираються, бо якщо “інша особа” пошкодить або втратить майно, то віддаватиме за них не більше сум, визначених оцінкою. Може, майно й оцінювали так дешево, щоб потім його “втратити” і нічого не платити?
Останнім часом у херсонських портовиків закралися сумніви щодо порядності “партнерів” з компанії “АБХ”, методи яких дуже скидаються на звичайнісінький грабунок. І портовики вирішили перевірити, а що це за фірма така – “Альгемайне Бетайлігунгсфервальтунгс-унд Хандельс Гмбх”? В інтернеті про її діяльність нічого не знайшли, тому вирішили звернутися до офіційних органів. Сертифікацію суден щодо міжнародних конвенцій в Україні здійснює Регістр судноплавства України. Всі іноземні компанії, що фрахтують та експлуатують судна під державним прапором України, зобов’язані мати документ про відповідність (ДПВ). Відповідь гендиректора Регістру пана Севрюкова вразила: компанія “АБХ” не зверталася до Регістру судноплавства для отримання ДПВ.
Про “Стивідорну компанію “Херсонський морський термінал” відомо більше. Принаймні, працюють у ній колишні керівники морпорту, які й укладали угоди з “АБХ”. Як говорить начальник юридичного відділу морпорту Денис Добренко, на спільні засідання від імені компанії-партнера приходять колишній заступник начальника порту з інвестицій, начальник з економічної безпеки, перший заступник з експлуатації та головбух – вони теж перевелися на роботу в “Стивідорну компанію”...
Газета “Вгору” продовжує розслідування щодо походження австрійської компанії “Альгемайне Бетайлігунгсфервальтунгс-унд Хандельс Гмбх” та її засновників і керівників, і неодмінно познайомить читачів з результатами розслідування.


Всі статті >>>