Публікації
 

Віктор Маруняк – на свободі

Василь Кузьмук

У двох попередніх номерах наша газета писала про затримання правоохоронцями ніби-то за хабар голови сільради Старої Збур’ївки Віктора Маруняка. Односельчани голови після його затримання одразу ж влаштували пікетування Херсонської обласної ради і облдержадміністрації, написали відкритий лист Президентові України.

Жителі Старої Збур’ївки вимагають від гаранта Конституції незалежного розслідування сфабрикованої, на їх думку, кримінальної справи.
А те, що на привабливих для відпочинку землях Херсонщини твориться беззаконня, знають усі. Ділянки в мальовничих курортних місцинах Херсонщини всупереч законодавству виділяються на явно підставних осіб – родичів високих посадовців Голопристанського району та області. Віктор Маруняк перешкоджав загарбанню земель громади, боровся за це і поплатився, – така одностайна думка мешканців села.
У минулий четвер Віктора Маруняка звільнили зі слідчого ізолятора під грошову заставу.
У наступному номері наша газета планує видрукувати матеріал про подальший перебіг подій у Старій Збур’ївці, пов’язаних із земельним скандалом. А він, до речі, вже вийшов за межі Херсонщини. Про те може свідчити хоча б той факт, що його активно розслідують декілька центральних ЗМІ.


Всі статті >>>