Дослідження, опитування
 

ЗВІТ
про результати другого соціологічного дослідження „Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблеми забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів”

далі...››› (zip, 56 kb)

ЗВІТ
про результати соціологічного дослідження „Інформаційна робота органів місцевої влади та самоврядування. Проблеми забезпечення інформаційної відкритості та ефективної взаємодії чиновників і журналістів”

далі...››› (zip, 56 kb)

Результати першого етапу дослідження рівня ефективності державної служби
Херсонська обласна організація Комітету виборців України в рамках моніторингу рівня прозорості діяльності влади проводить дослідження ефективності діяльності державної служби в Херсонській області.

далі...››› (zip, 32 kb)

Матеріали для преси за результатами дослідження громадської думки жителів Херсонської області "Прозоре суспільство-4. Квітень 2004"
Пропонуємо вашій увазі матеріали по результатам проведеного у БЕРЕЗНІ-КВІТНІ 2004 р. ХРВ АМС "Атлантична Рада України" соціологічного дослідження проблем подолання корупції і ствердження принципів прозорості суспільства. Дане соціологічне дослідження є продовженням трьох попередніх досліджень, проведених за програмою "Прозоре суспільство" у 2003 р.

далі...››› (zip, 32 kb)

"Дослідження якості послуг, що надаються публічними установами підприємцям міста Херсона."
Соціологічне дослідження на тему "Дослідження якості послуг, що надаються публічними установами підприємцям міста Херсон" проводилося Херсонською міською громадською організацією "Громадський інститут розвитку місцевого самоврядування" в рамках проекту Партнерство за прозоре суспільство" в складі Коаліції громадських організацій Херсонщини "Партнерство за прозоре суспільство"

далі...››› (zip, 16 kb)

Матеріали для преси за результатами опитування громадської думки жителів Херсона "Прозоре суспільство-2. Листопад-грудень 2003"
Пропонуємо вашій увазі матеріали за результатами проведеного у листопаді-грудні 2003 р. ХРВ АМС "Атлантична Рада України" соціологічного дослідження проблем подолання корупції і ствердження принципів прозорості суспільства.

далі...››› (zip, 32 kb)

Із досвіду боротьби із корупцією
за матеріалами публікацій дослідників і представників громадських організацій в країнах розвинутої демократії
:Жовтень 2003 р.

далі...››› (zip, 171 kb)

Матеріали для преси за результатами опитування громадської думки жителів Херсона "Прозоре суспільство-1.
Квітень-Травень 2003"

zip (doc,36 kb) ...›››

"Влада та громада: рівень прозорості відносин":
моніторинг висвітлення діяльності органів влади в ЗМІ та громадського обговорення проблем влади регіональними засобами масової інформації.
В червні 2002 - січні 2003 рр. Херсонська обласна організація КВУ провела моніторинг регіональних друкованих засобів масової інформації на тему "Влада та громада: рівень прозорості відносин". За цей час було проаналізовано 842 номери 22-х районних, міських та обласних газет Херсонської області, інформація двох веб-сторінок органів влади - Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонського міськвиконкому...

обкладинка, zip (doc,220 kb)...›››
розділ 1-6, zip (doc,124 kb)...›››
розділ 6, zip (doc,20 kb)...›››
розділ 7, zip (doc,20 kb)...›››
висновки, zip(doc,8 kb)...›››
статистика по моніторингу, zip (doc,56 kb)...›››