росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 

За підтримки Благодійного Фонду "Творчій центр "КАУНТЕРПАРТ", ОБСЄ та Міністерства закордонних справ Данії.

Проект

"На допомогу сільським лідерам"

  розділи:

ПРО ПРОЕКТ

Проект "На допомогу сільським лідерам" виконується Херсонським обласним Фондом милосердя та здоров'я за підтримки Благодійного Фонду "Творчій центр "КАУНТЕРПАРТ", ОБСЄ та Міністерства закордонних справ Данії (ДОГОВІР № 08-076/OSCE).

Загальна сума проекту (еквівалент в євро): 18706,00.
Затверджено до фінансування: 96029 грн. 56 коп.


Керівник проекту: Бімбірайте Наталя-Дануте Антанто ([email protected] )

Мета проекту:
зміцнення потенціалу ОГС Херсонської області (а саме: ОГС м. Херсона та 4-х районів Херсонської області - Скадовського, Чаплинського, Нижньосірогозького, Каланчацького) у сфері представлення інтересів та захисту прав вразливих груп населення (advocacy), покращення якості доступу до правосуддя сільського населення у цих районах, формування стандартів якості безкоштовної правової допомоги на селі

Завдання проекту
 • Розвиток та зміцнення технічної і методичної бази пунктів правової допомоги вразливим групам населення та ОГС у 4-х районах Херсонської області (пункти створені ХОФМЗ в 2005-2006 рр.) з метою формування навичок представлення інтересів та захисту прав вразливими групами населення.
 • Залучення ініціативних груп з 4-х районів до всеукраїнської мережі едвокасі (формується ХОФМЗ з 2000 року і донині) для обміну інформацією, досвідом, ресурсами (через електронну розсилку, веб-сайт www.uapravo.org, газету "Вгору" www.vgoru.org ).
 • Налагодження співпраці місцевих ОГС та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування.
 • Поширення інформації про досягнення проекту серед ОГС Херсонської області, України та сільського населення 4-х районів Херсонської області.

Термін реалізації проекту:
Дата початку проекту 01 червня 2007 року
Дата завершення проекту 31 січня 2008 року


План-графік реалізації проекту
 Місяць та рік виконання проекту  Плановані заходи
Червень, 2007 - січень, 2008 Створення на веб-сайті ХОФМЗ ( www.uapravo.org ) сторінки проекту "На допомогу сільським лідерам" та регулярне оновлення
Липень - серпень, 2007 Розробка методик проведення консультацій для вразливих груп населення із врахуванням специфіки правового рівня грамотності сільського населення, поширення їх у пунктах надання правової допомоги в 4-х районах Херсонської області.
Червень, 2007 - січень, 2008 Створення на веб-сайті ХОФМЗ ( www.uapravo.org ) сторінки проекту "На допомогу сільським лідерам" та регулярне оновлення
Липень - листопад, 2007 Проведення 4-х круглих столів з представниками влади та сільськими лідерами "Надання безоплатної правової допомоги вразливим групам населення: завдання на сьогодні і завтра"
Серпень - грудень, 2007 Провести 2 дводенних семінари "Представлення інтересів та захист прав вразливих груп населення" для 12 активістів ініціативних груп, створених при пунктах правової допомоги в 4-х районах Херсонської області. Забезпечити їх необхідною літературою та методичними матеріалами.
Липень, 2007 - січень, 2008 Організувати виїзди мобільної консультативно-експертної групи ХОФМЗ у підшефні пункти правової допомоги 1 раз на тиждень у кожен район. Разом з ініціативними групами в 4-х районах області спланувати та розпочати кампанії представлення інтересів та захисту прав із залученням партнерських ОГС - учасниць мережі едвокасі.
Серпень, 2007 - січень, 2008 Поширювати інформацію про досягнення проекту через електронні розсилки Південноукраїнського ресурсного центру едвокасі (109 ОГС), Херсонського обласного Центру соціальних послуг, веб-сайти ОГС
ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЕКТУ

Назва проекту:
«На допомогу сільським лідерам»

Організація-виконавець:
Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров’я

Мета проекту:
зміцнення потенціалу ОГС Херсонської області (а саме: ОГС м. Херсона та 4-х районів Херсонської області - Скадовського, Чаплинського, Нижньосірогозького, Каланчацького районів, м.Нова Каховка, селища Антонівка) у сфері представлення інтересів та захисту прав вразливих груп населення (advocacy), покращення якості доступу до правосуддя сільського населення на зазначених територіях, сприяння покращенню стандартів якості безкоштовної правової допомоги на селі.

Завдання проекту
 • Розвиток та зміцнення технічної і методичної бази пунктів правової допомоги вразливим групам населення та ОГС у 4-х районах та 2-х населених пунктах Херсонської області з метою формування навичок представлення інтересів та захисту прав вразливими групами населення.
 • Видання та розповсюдження 2-х тематичних випусків буклетів «Ви отримали рішення суду. Що далі?», «Як добитися якісних комунальних послуг»
 • Залучення ініціативних груп з 6-ти адміністративно-територіальних одиниць Херсонської області до всеукраїнської мережі едвокасі.
 • Поширення досвіду Херсонського фонду милосердя та здоров’я шляхом проведення 6-ти інформаційних сесій та видання й розповсюдження методичної збірки «Правозахисна робота ОГС: робота громадської приймальні».


Термін реалізації проекту:
Дата початку проекту 01 березня 2008 року Дата завершення проекту 26 травня 2008 року

Цільова група (групи) проекту:
 • вразливі групи населення Скадовського, Чаплинського, Нижньосірогозького, Каланчацького районів, м.Нова Каховка, селища Антонівка Херсонської області, ініціативні групи, ОГС, державні структури та органи місцевого самоврядування цих районів;
 • ОГС - учасники всеукраїнської мережі едвокасі, які матимуть можливість скористатися напрацьованими в результаті виконання проекту методологіями.


План-графік реалізації проекту
 Місяць та рік виконання проекту  Плановані заходи
Березень, 2008 Видання 2-х тематичних випусків буклетів «Ви отримали рішення суду. Що далі?», «Як добитися якісних комунальних послуг» Аналіз впровадження пропозицій, які були прийняті за результатами круглих столів з представниками влади та сільськими лідерами “Надання безоплатної правової допомоги вразливим групам населення: завдання на сьогодні і завтра” в чотирьох районах в 2007 році. Результати аналізу оприлюднити через веб-сайт (www.uapravo.org)
Березень-травень, 2008 Розробка алгоритмів дій по видам скарг, з якими звертаються до консультаційних пунктів, поширення їх у пунктах надання правової допомоги в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області
Березень-травень, 2008 Наповнення веб-сайті ХОФМЗ ( www.uapravo.org ) сторінки проекту “На допомогу сільським лідерам” та регулярне оновлення
Березень – травень, 2008 Організувати виїзди мобільної консультативно-експертної групи ХОФМЗ у підшефні пункти правової допомоги 1 раз на тиждень у кожен район. Разом з ініціативними групами в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області спланувати кампанії представлення інтересів та захисту прав із залученням партнерських ОГС – учасниць мережі едвокасі.
Березень-травень, 2008 Поширювати інформацію про досягнення проекту через електронні розсилки Південноукраїнського ресурсного центру едвокасі (109 ОГС), Херсонського обласного Центру соціальних послуг, веб-сайти ОГС.
Травень, 2008 Розробка методичної збірки «Правозахисна робота ОГС: робота громадської приймальні» та розмістити її на веб-сторінці Херсонського фонду милосердя та здоров’я (www.uapravo.org)


Очікувані результати реалізації проекту (кількісні та якісні)
 • Підвищиться рівень правової обізнаності та громадської активності в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області в інтересах вразливих груп населення.
 • Активізується взаємодія між ініціативними групами, ОГС та владою в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області.
 • Зросте потенціал ініціативних груп, ОГС у сфері представлення інтересів та захисту прав населення в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області.
 • ОГС України мають можливість використовувати досвідом проекту.
 • Ініціативні груп з Скадовського, Чаплинського, Нижньосірогозького, Каланчацького районів, м.Нова Каховка, селища Антонівка Херсонської області приєднаються до всеукраїнської мережі едвокасі.
 • Вразливі групи населення в Скадовському, Чаплинському, Нижньосірогозькому, Каланчацькому районах, м.Нова Каховка, селищі Антонівка Херсонської області матимуть кращі можливості в отриманні правової допомоги.