росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Конкурс: «ініціативи молодіжних груп: права людини»

Національна програма «Розуміємо права людини» оголошує початок чергового етапу конкурсу «Ініціативи молодіжних груп: права людини», в рамках якого будуть підтримані проекти, що передбачають дії спрямовані на пропагування та захист прав людини. Конкурс організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини за підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного Фонду «Відродження».


Мета конкурсу.

Залучити молодь до активних дій спрямованих на підтримку та захист прав людини. Через ці дії очікується по-перше: безпосередній вплив на вирішення проблем пов’язаних з дотриманням прав людини в Україні; по-друге: посилення ефективності технології навчання молоді через дію.

Учасники конкурсу.

Ініціативні молодіжні групи, лідери або представники яких брали участь у навчальних заходах Національної програми «Розуміємо права людини». У конкурсі можуть брати участь й шкільні молодіжні групи, консультантами яких є вчителі – учасники вищезазначених навчальних заходів.

Пріоритети конкурсу.

В рамках конкурсу підтримуються проекти, спрямовані на пропагування та захист прав людини. Проект може бути пов’язаний з проведенням ефективних акцій спрямованих на вирішення конкретної проблеми у суспільстві або місцевій громаді, наданням правової допомоги населенню або представникам визначених груп, проведенням моніторингу дотримання прав людини або окремих його елементів, інформаційними, просвітницькими діями.

Не підтримуються проекти, спрямовані на будівництво, придбання транспортних засобів, технічного обладнання.

Важливі умови.

Термін виконання проекту не повинен перевищувати 3 місяці і завершитись не пізніше 30 жовтня 2009 року.

Розгляд проектних пропозицій буде здійснюватися постійно з дня оголошення конкурсу до 15 вересня 2009 року, проекти, надіслані пізніше розглядатися не будуть. Результати розгляду кожної проектної пропозиції будуть повідомлені ініціативній групі протягом 14 днів з моменту отримання проекту організаторами конкурсу. Одним з варіантів відповіді може бути рекомендації по доопрацюванню проектної пропозиції, така проектна пропозиція може бути подана на конкурс повторно.

Можливою є підтримка проектів бюджет яких не перевищує 700 євро.

Критерії оцінки проектних пропозицій.

1. Відповідність пріоритетам та умовам Конкурсу;

2. Актуальність обраної проблеми для суспільства чи окремих спільнот;

3. Спрямованість на системні позитивні зміни у суспільстві, місцевій чи локальній спільноті;

4. Конкретність цілей, завдань та результатів;

5. Реальність, що передбачає а) спроможність ініціативної групи виконати поставлені завдання; b) реальність у часі; c) достатність та оптимальність підібраних ресурсів;

6. Практична спрямованість результатів проекту;Для участі у Конкурсі необхідно подати Проектну пропозицію. Форма проектної пропозиції додається до цього оголошення або її можна завантажити на сайті Програми .

До цього оголошення додаються короткі резюме прикладів проектів підтриманих минулого року в рамках програми «Розуміємо права людини» та проектів учасників подібної програми в інших країнах.

Проектні пропозиції просимо відправляти електронною поштою на адресу: [email protected] За цією ж адресою або за телефоном +380503833342 можна звертатись за консультаціями з приводу підготовки Проектної заявки.Завантажити форму проектної профозиції в форматі MSWord
ПРОЕКТНА ПРОПОЗИЦІЯ

Конкурс: «Ініціативи молодіжних груп: права людини».


 1. Назва проекту


Бажано, щоб назва була влучною та відображувала мету чи очікувані зміни. Уникайте довгих формулювань.

 1. Координатор проекту


Зазначте ім’я та прізвище координатора проекту.

 1. Контактна інформація


Поштова адреса; контактні телефон, e-mail, факс.

 1. Термін реалізації проекту


Вкажіть дати – коли планується розпочати проект і коли закінчити.

 1. Ініціативна група або організація (обсяг - до 1/3 сторінки)


Зробіть короткий опис вашої ініціативної групи або організації. У цьому описі вкажіть – у яких освітніх заходах Національної Програми «Розуміємо права людини» брали участь представники вашої ініціативної групи і хто саме.

 1. Опис проблеми (обсяг - до 2/3 сторінки)


На вирішення якої саме проблеми спрямований проект? Кого (якої цільової групи) стосується ця проблема?  Яким чином проблема стосується прав людини? Якою є причина /причини виникнення проблеми? Як проявляється проблема, які її наслідки (наведіть конкретні приклади чи статистичні дані, результати досліджень, результати власних спостережень та аналізу)?  Якими є територіальні межі проблеми (регіональні, місцеві, інше)? 1. Мета проекту


Мета проекту повинна вказувати на те – на які зміни спрямовано проект, яким чином проект впливатиме на вирішення проблеми.

 1. Завдання проекту


Сформулюйте завдання проекту, як систему кроків спрямованих на досягнення мети. Завдання проекту повинні бути конкретними, вимірюваними, обмеженими територією, реальними для виконання вашою групою, обмеженими у часі. 

 1. Заплановані дії та календар дій


Складіть список основних дій, спрямованих на виконання завдань проекту та досягнення його мети. Дії треба розташувати в порядку їх виконання і вказати часовий термін потрібний на виконання кожної дії. Деякі дії можуть відбуватись одночасно, однак зверніть увагу, щоб між ними був логічний зв'язок.

 1. Очікувані результати проекту


Досягнення яких конкретних результатів заплановано проектом? Вкажіть кількісні та якісні очікувані результати проекту.

 1. Необхідні ресурси та бюджет проекту 


Складіть список людських та матеріальних ресурсів, які будуть необхідними для виконання проекту. Оцініть обсяг ресурсів і складіть бюджет проекту. Вкажіть – які із зазначених ресурсів буде внеском вашої групи або ваших партнерів. Таким внеском може бути волонтерська праця, техніка, надання приміщень для проведення заходів, грошові внески і т.п.

 1. Моніторинг та оцінка проекту 


Опишіть коротко, яким чином ви будете спостерігати за виконанням проекту, як плануєте оцінювати успішність запланованих дій та проекту в цілому. Які засоби вимірювання ви використовуватиме (анкети, опитувальники, кількісні показники участі і т.п.).

Дата:                                                                                                 Підпис:

Просимо проектну  пропозицію відправляти електронною поштою на адресу: [email protected]. За цією ж адресою або за телефоном +380503833342 можна звертатись за консультаціями з приводу підготовки Проектної заявки.

 


форум правозахистних громадських організацій