росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
2009 • Конкурс "Підтримка діяльності неурядових організацій із документування порушень прав людини в сфері паліативної допомоги"

Правовий захист пацієнтів із обмеженим прогнозом життя – це важливий компонент комплексного підходу надання якісної паліативної допомоги. Паліативні пацієнти в Україні часто не мають доступу до якісного лікування, особливо вдома, через недоступність потрібної кількості наркотичних знеболюючих засобів.


Водночас на сьогодні немає відповідних зібраних та задокументованих фактів порушень, що стосуються недоступності знеболення, та які можна було би використовувати для подальшої адвокації, аби змінити чинне законодавство України та практику застосування знеболюючих засобів.

Корисні ресурси з питань прав людини та паліативної допомоги:

http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/health/news/

http://www.moz.gov.ua/ua/main/docs/?docID=10398

http://www.healthrights.in/

http://www.hrw.org/en/reports/2009/03/03-0

http://equalpartners.info/downloads_rus.html

Аплікаційна форма конкурсу

Мета: підтримка правозахисних організацій для збору фактів та свідчень щодо порушень прав людини в сфері паліативної допомоги.

Донори: Міжнародний фонд "Відродження"

Учасники: правозахисні організації та організації, що займаються захистом прав пацієнтів та які зацікавлені в адвокації прав людини в сфері паліативної допомоги.

Умови:

Пріоритети конкурсу: • Документування пацієнтських історій/справ, пов’язаних із відмовою у медичному догляді та необхідному знеболенні (в першу чергу, наркотичними знеболюючими засобами)


 • Забезпечення правовою підтримкою пацієнтів та членів їхніх сімей у хоспісах та паліативних відділеннях із фокусом на справи/питання щодо доступності знеболення, відповідного медичного забезпечення та щодо прав на доступ до інформації про хворобу


 • Надання правової допомоги пацієнтам із обмеженим прогнозом життя, які знаходяться вдома, та створення бази даних про найбільш типові порушення прав у сфері паліативної допомоги.
Умови конкурсу: • Досвід правозахисної роботи, а саме щодо моніторингу та документування порушень прав людини


 • Обізнаність в питаннях паліативної допомоги та/або попередній досвід роботи в сфері паліативної допомоги


 • Чітке бачення поширення результатів проекту в місцевих та національних засобах масової інформації


 • Розробка плану адвокації на підставі зібраних та задокументованих порушень
Головні критерії оцінки проектів за програмою "Громадське здоров’я":

 • відповідність меті та пріоритетам конкурсу;


 • комплексність проекту, його спрямованість на вирішення низки взаємопов‘язаних проблем із чіткими очікуваними результатами;


 • чітка визначеність та реалістичність досягнення запланованих цілей проекту, наявність чіткого плану його реалізації;


 • спрямованість проекту на зміну ставлення суспільства до проблеми надання паліативної допомоги та доступність знеболення для пацієнтів;


 • відповідність бюджету поставленим завданням та діяльності за проектом.
Успішні апліканти:

 • Працюватимуть за технічної підтримки "Human Rights Watch", Ньо Йорк, щодо документування порушень прав людини в сфері паліативної допомоги відповідно до міжнародних  стандартів та процедур


 • Повинні будуть об’єднувати зусилля з іншими переможцями конкурсу для підготовки спільного листа щодо ситуації із доступністю до знеболення в Україні, який буде направлено до Міжнародної Комісії з контролю за обігом наркотичних засобів


 • Співпрацюватимуть із "Human Rights Watch", Програмою МФВ та ІВС "Паліативна допомога" щодо розробки адвокаційного плану дій, спрямованого на покращення ситуації із доступністю до знеболення в Україні


 • Повинні будуть зібрати як мінімум 5 пацієнтських історій/справ, які будуть використані для фінального звіту за проектом (права пацієнтів на конфіденційність будуть дотримані згідно з українським законодавством) 
Термін виконання проекту не повинен перевищувати 1 рік.

Загальний бюджет конкурсу — 30 000 доларів США.

Оформлення проектів:

Проекти оформлюються відповідно до вимог і структури аплікаційної форми за конкурсом. Аплікаційні форми та інші інформаційні матеріали можна отримати на веб-сторінці МФВ: http://www.irf.kiev.ua

Подання проектів:

Проекти подаються або надсилаються поштою за адресою:

Відділ управління проектами,

Міжнародний фонд "Відродження",

вул. Артема, 46,

м.Київ, 04053

Фонд офіційно підтверджує отримання проекту листом, який надсилається впродовж 7 днів з моменту реєстрації кореспонденції або електронною поштою.ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 • Проекти з додатками подаються  у  друкованому вигляді у 6-и примірниках (1 оригінал та 5 копій) за адресою: Київ, пров. Бехтерєвський 13-а.


 • Проект має бути обов’язково надано у електронному вигляді та надіслано на адреси: [email protected] та [email protected].


 • Проекти, що надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.


 • Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем.


 • Програма не надає ґрантів політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.


 • Надіслані факсом та лише ектронною поштою проекти не розглядатимуться.


 • Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.


 • Про результати конкурсу адміністрація МФВ повідомить листом.


 • Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.


 • Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.
Максимальний розмір гранту: 15 000 доларів США.

Останній термін подання проектів: 7 вересня 2009 року.

Оголошення результатів: 15 жовтня 2009 року.

Поштова адреса:

Програма "Громадське здоров'я"

Міжнародний фонд "Відродження"

вул. Артема, 46, Київ, 04053, Україна

Інтернет: www.irf.kiev.ua/ua/programs/health

Електронна пошта програми: [email protected]

 


форум правозахистних громадських організацій