росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Громадськість мусить знати порушників прав людини!

Щороку 10 грудня УГСПЛ вручає Антипремію <<Будяк року>> особам та організаціям, які найбрутальніше порушують права людини. І Ви маєте змогу вказати на них. Минулого року лауреатами <<Будяка>> стали: Верховний Суд України, Міністр внутрішніх справ України, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі, міський голова міста Харкова, Одеський міський голова.


Ваші права порушують - розкажіть про це УГСПЛ!

Нам потрібні факти та докази.

Разом ми зможемо привернути увагу до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року. Змінимо ситуацію з правами людини на краще!

Хто буде наступним залежить від ВАС!Антипремія "Будяк року" була заснована у 2006 році

з метою привернення уваги громадськості до брутальних порушень прав людини,

що відбулися в державі упродовж року, та стимулюють суспільну дискусію щодо небезпечних для прав людини тенденції у країні.Як подати заявку на Антипремію, де ознайомитись з регламентом - дивіться тут: http://helsinki.org.ua/index.php?r=a1b14Антипремія є некомерційним проектом.

Жодні ініціативи чи рішення, пов'язані з премією, не можуть бути спрямовані на отримання прибутку жодним з організаторів ініціативи, членів журі чи спонсорів премії.

Спонсори премії не мають права впливати на прийняття рішень у будь-якій номінації.Головний інформаційний партнер Інформаційне Агентство УНІАН

Інформаційні медіа-партнери:

Сайт: http://gazeta.ua/

Газета по-українськи

Журнал Країна

 


форум правозахистних громадських організацій