росiйська | english останнє поновлення 18.06.2020  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2020//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2020//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2020//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Тренінг «PR для адвокатів з прав людини»

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує конкурс на участь в освітній програмі «PR для адвокатів з прав людини». «PR для адвокатів з прав людини» - захід, аналогів якому ще не було в Україні.


Під час тренінгу учасники дізнаються які PR інструменти можна використовувати адвокату для захисту прав людини? Як будувати відносини з засобами масової інформації?

Як стати для ЗМІ спікером-експертом? Як працювати з новими медіа? Як і коли потрібно організовувати прес-конференцію? Та багато інших питань.

Особливість семінару - більше практики, менше теорії.

Захід триватиме один день і відбуватиметься в листопаді 2010 року (більш детальну інформацію учасники отримають 20 жовтня).

До участі запрошуються адвокати та юристи, які мають досвід в захисті прав людини.

Участь є безкоштовною.

Кандидатам необхідно заповнити анкету та направити її на e-mail: [email protected]

Кількість місць обмежена!Тренінг організовано за участі PR-агенції HOSHVA PR

 


форум правозахистних громадських організацій