росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Запрошення на «Школу стратегій і технік правозахисту”для громадських лідерів Скадовського та Голопристанського районів, студентів-юристів та студентів-журналістів

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоровья, Херсонська міська організація журналістів “Південь” оголошує конкурс на участь до “Школи стратегій і технік правозахисту”, яка буде проходити в м. Херсоні в квітні 2011 року.


В рамках Школи заплановано розглянути такі теми:

- філософія та еволюція прав людини. Основи концепції прав людини.

- Національні механізми захисту прав людини.

- Міжнародні механізми захисту прав людини.

- громадські дії на захист прав (кампанії advocacy);

- оргінізація роботи громадських організацій, українське законодавство, фандрейзинг.

Також частнина Школи буде присвячена практичному опрацюванню актуальних проблем дотримання прав людини і розробці шляхів і механізмів їх реального вирішення.

Програма участі у школі передбачає участь в 3-х дводенних семінарах-тренінгах, а також стажування для юристів на базі громадської приймальні Херсонського обласного Фонду милосердя та здоровья. Для журналістів - стажування в газеті “Вгору”.До участі у Школі запрошуються активісти правозахисних недержавних організацій, депутати міських та сільських рад, громадські лідери, а також студенти – юристи та студенти-журналіст зі Скадовського та Голопристанського районів Херсонської області.Участь у Школі безкоштовна. Організатори забезпечують всім учасникам безкоштовно: проїзд до місця проведення тренінгів, проживання на харчування під час тренінгів, лекції та роздаткові матеріали.Для участі в Школі треба до 21:00 15 лютого 2011 року на адресу: 73000, Херсон, вул. Фрунзе, 2, оф. 19

[email protected]

надіслати:

- коротке резюме;

- заповнений бланк анкети.Контакти:

Наталя Козаренко

e-mail: [email protected],

тел. (0552) 49-60-03 


форум правозахистних громадських організацій