росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Грантовий конкурс «Захист прав людини через посилення спроможності правозахисних ОГС»

Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» у партнерстві з Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання") оголошують грантовий конкурс для організацій громадянського суспільства (ОГС) у семи областях України за темою «Захист прав людини через посилення спроможності правозахисних ОГС».


До участі в конкурсі запрошуються громадські та благодійні організації, які мають досвід у правозахисній діяльності, зареєстровані та діють в таких областях: Донецька, Кіровоградська, Львівська, Луганська, Херсонська, Хмельницька та Чернігівська.

Основними завданнями даного конкурсу грантів є:

•покращення доступу до правосуддя та дотримання прав людини в цільових регіонах;

•покращення обізнаності цільових груп та громадськості загалом про їхні права та шляхи їх захисту;

•підвищення рівня дотримання прав людини органами влади, органами МВС та Державного Департаменту України з питань виконання покарань;

•підвищення організаційної та професійної спроможності ОГС, що працюють у сфері захисту прав людини.ІСАР "Єднання" надаватиме допомогу Проекту ПРООН у проведенні регіональних інформаційних сесій, оцінюванні та відборі проектних пропозицій, у моніторингу виконання грантових проектів, аналізі звітів та організації тренінгів для грантоотримувачів. Фінансування для відібраних ОГС буде надаватися безпосередньо ПРООН на підставі договорів між ПРООН і переможцями конкурсу.Максимальна сума гранту становитиме 120000 гривень, а тривалість грантових проектів – від 6 до 10 місяців. Попередньо очікується, що буде надано по 2 гранти на область.

Останній термін подання проектних пропозицій -16:00, 04 квітня 2011р.

Запрошення до участі у грантовому конкурсі та форму проектної пропозиції можна завантажити перейшовши за одним з посилань:

http://csdp.org.ua/ua/news/?news_id=33

http://www.ednannia.kiev.ua/main/index_ukr.htmІнформаційна сесія з умов участі та правил заповнення форми заявки для зацікавлених організацій, що представляють Херсонську область, пройде у м. Херсон - 25 березня 2011 року, о 10.00.Зустріч буде проведена за адресою:

Херсонський обласний палац молоді (к.213), вул.. Перекопська 158, к. 213, Херсон.

Довідки за телефоном: 0552-51-17-12, 050-503-41-91.

 


форум правозахистних громадських організацій