росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Котовська міськрада проти свідків

Історія почалася з публікації статті «Котовські посадовці знову вигнали журналістів з засідання», яку й зараз можна переглянути на сайті «Избирком» Одеського відділення КВУ: http://izbirkom.od.ua/content/view/4094/1/. У матеріалі йдеться про нахабне перешкоджання журналістській діяльності, яке у Котовську має регулярний характер.


Останнього разу цей факт зареєстровано у Котовському міському відділі МВС. Що й стало приводом до обурення «народних обранців». І вже 21 вересня на сесії Котовської міської ради фраза секретаря міськради Обертайло з відео (розміщено нижче) - "… це було робоче засідання, ми вирішуємо питання із депутатами й свідки при цьому нам не потрібні" - говорить сама за себе й варта того.Чого так бояться «слуги народу», чи не тих хто їх обирав? Журналісти, котрих «попросили» з засідання вважають, що чи не основна діяльність котовського самоврядування направлена на поділ комунальних земель. Не дивно, що ділитися з виборцями вони не поспішають.

 


форум правозахистних громадських організацій