росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 





отримати код...


 


 
Допоможи врятувати дитину!

Другий рік поспіль колектив Херсонського обласного художнього музею ім. Олексія Шовкуненка разом з обласним благодійним фондом "Захист" проводить акцію – збір пожертв для допомоги дітям, які лікуються в обласній дитячій лікарні з діагнозом "лейкоз". Цього разу акція тривала з 18 листопада до 15 лютого 2012 р. Глядачі, потрапляючи на виставки, мали можливість покласти посильні пожертви в скриньки у залах музею.


15 лютого, скриньки прилюдно розпломбували представники лікарні, музею і фонду "Захист". В результаті підрахунку зібраних коштів встановлена сума – 8 486 грн. Про цільове використання коштів, зібраних цього разу, "Захист" незабаром відзвітує перед благодійниками.

 


форум правозахистних громадських організацій