росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Фотоконкурс. Під прицілом – міліція

Херсонців запрошують до участі у всеукраїнському конкурсі "Міліція під контролем", що ініційовано Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).


Учасником може стати кожен у віці від 14 років.

На розгляд приймаються фото-, відеороботи чи публіцистичні матеріали щодо дотримання прав людини працівниками міліції у номінаціях:

– "Українська міліція – крок у Європу" – перспективи розвитку та реформування правоохоронних органів.

– "Іржа міліцейського мундиру" – висвітлення актуальних недоліків в дотриманні прав людини.

- "Народ та міліція – час порозумітися" – проблемні питання взаємодії з громадськістю.

Кількість робіт, поданих від одного учасника, не обмежується, але публіцистичні матеріали мають бути обсягом до 5 аркушів (орієнтовно до 2000 слів).

Переможці конкурсу отримають винагороду: 1 премія – 1500 гривень; 2 премія – 1000 гривень; 3 премія – 700 гривень. Також конкурсанти, роботи яких високо оцінить конкурсна комісія, матимуть змогу отримати запрошення на безкоштовні тренінги з прав людини або інші спеціальні відзнаки журі.

В подальшому роботи учасників експонуватимуться на Мандрівному фестивалі документального кіно про права людини "Docudays UA", а також будуть опубліковані організаторами на Інтернет-сайті Асоціації www.umdpl.info та у виданнях – інформаційних партнерів Конкурсу. За результатами конкурсу також буде видано каталог, який надішлють усім авторам, чиї роботи увійдуть до нього.

Конкурс проходить в два етапи: з 12 лютого до 1 липня 2012 року та з 1 липня до 1 листопада. Підбиття підсумків теж буде відбуватись двічі на рік – у липні і в листопаді 2012 р. До складу конкурсної комісії увійдуть відомі українські правозахисники та громадські діячі.

Роботи приймаються на електронну пошту: [email protected] з темою листа "Конкурс", або за адресою: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 9Г, оф. 25

В листі з роботою учасник має зазначити свої повне прізвище, ім"я та по-батькові, рік народження, поштову і/або електронну адресу, контактний телефон, а також назву роботи (школярі та студенти можуть зазначити назву навчального закладу, а також клас або курс навчання).

 


форум правозахистних громадських організацій