росiйська | english останнє поновлення 18.06.2012  
...на головну сторінку Партнерство за прозоре суспільство Як зацікавити пресу Буквар скаржника
пошук      архiв  
Андрій Матросов
Пам'яті друга
Всі, хто його знав особисто, скажуть, що не забудуть його ніколи... Андрій Матросов був людиною унікальною.


21.03.2012//
Міжнародна конференція "Самоорганізація у світі, що трансформується: як забезпечити собі місце під сонцем?" відбудеться 17-20 травня 2012 року у м. Ялта, Україна.
Кримська весна розвитку – ініціатива Ресурсного центру ГУРТ, спрямована на пошук однодумців з середовища лідерів місцевих громад, інститутів громадянського суспільства, соціальних інвесторів та експертів задля свідомої та успішної України, де громадянське суспільство гарантує гідність, впевненість та довіру поміж громадянами на місцевому та національному рівнях

02.03.2012//
Асоціація УМДПЛ оголошує конкурс творчих робіт з міліцейської тематики! З 12 лютого стартує всеукраїнський конкурс на кращу фото-, відеороботу чи публіцистичний матеріал на тему дотримання прав людини працівниками міліції. Конкурс ініційований Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ).

14.02.2012//
Проект ПРООН «Розвиток громадянського суспільства» оголошує Конкурс ідей «Ефективні комунікації для ОГС» серед організацій громадянського суспільства. Півфіналістам Конкурсу буде запропонована безкоштовна участь у п"ятиденному тренінгу з практичних навиків ефективних комунікацій, що буде проведений спеціалістами Reuters Corporation. Фіналісти Конкурсу отримають гранти для реалізації власних міні-проектів з впровадження комунікаційних заходів та розробки комунікаційних продуктів.

// всi новини...

 

 

отримати код...


 


 
Краще життя – уже сьогодні!

Якщо хочеш змінити світ – почни з себе. Саме для таких небайдужих з травня по серпень цього року на теренах нашого краю працювала "Школа для неурядових організацій в Херсонській області". Організував її для місцевих активістів Національний демократичний інститут міжнародних відносин (НДІ).


За ці декілька місяців 15 активістів вивчали в Школі, як відстоювати інтереси громадян, опановували навички роботи з журналістами, а також дізнавались, де шукати кошти на свою діяльність.

Тренерами для "школярів" виступили лідери успішних українських громадських організацій та експерти НДІ, а саме: президент Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров"я Алла Тютюнник, голова виконкому цього Фонду Наталя Бімбірайте, голова обласної організації Комітету виборців Дементій Бєлий та голова ради директорів Фундації імені князів-благодійників острозьких Руслан Краплич ( Рівне). Усі участники розробили свої кампанії громадського лобіювання. П"ять кращих проектів отримали міні-гранти. І ось, 15 лютого, на круглому столі переможці розповіли про перші успіхи та проблеми.

Проблемою підтоплення Скадовська займається районна громадська організація "Скадовщина – мій рідний край". Місто торік отримало статус курорту. Так ось щоб не перетворилося воно на другу Венецію, потрібно діяти. Але потрібні не лише бажання та небайдужі жителі, але й гроші. Міська рада вже прийняла 4 акти, які допомогли знайти кошти. Навіть створений цільовий фонд, куди жителі міста можуть зробити внески. Активісти надіслали листа до голови облдержадміністрації. Херсонська ОДА вже звернулась до Верховної Ради та Кабміну із проханням переглянути цільову програму боротьби з підтопленням та внести до неї Скадовськ.

Ще грант отримала ініціативна група "Скіф" з села Нижні Торгаї Нижньосірогозького району, їй лише рік. Група зробила для свого села вже дуже багато: відновили спортзал у школі, створили дитячий майданчик. Щоб розвивати творчі здібності дітлахів, активісти хочуть відновити майстерні у школі. Місцеві депутати не залишились осторонь. Загальними зусиллями зібрали 6500 грн. Нижні Торгаї включили в програму розвитку району. А це значить, що їм виділять 6000 гривень на нові верстати для уроків праці. Вже створений трудовий відряд з школярів та дорослих. Зараз у ньому 30 чоловік.

Молодіжна громадська організація "Дніпрова чайка" зі Старої Збур"ївки взялася за відновлення місцевого Будинку культури. Історія виявилася дуже цікавою. Мета у активістів зараз – придбати сценічне освітлення. Воно коштує приблизно 30 тис.грн. Сільрада для цього виділяє 7000 гривень. Суму, що залишилась, треба десь знайти. По допомогу молодь звернулась до голови райадміністрації Олексія Морєва. На зустрічі їм пообіцяли, що Будинок культури включать у спеціальну програму. Тобто, необхідні 23 тис.грн їм виділять. Це було ще торік. Час минав, а грошей ніхто не давав. Як потім виявилося, ніякої Програми немає. Ії прийняли лише міясць тому. Але активісти не втрачають надії...

До списку найкращих випускників Школи потрапила і Скадовська районна громадська організація "Жіночий Центр "Відродження нації". Створили її одинадцять років тому. Свою кампанію вони присвятили боротьбі з наданням неякісних житлово-комунальних послуг у Скадовську. Організація розпочала з одного мікрорайону. Разом з волонтерами познайомили жителів з проектом, провели анкетування щодо якості комунальних послуг. Подбали про озеленення: прибрали сміття, висадили дерева та квіти. Та відкрили громадську приймальню.

Завершувала список переможців Ініціативна група підприємців села Ульянівка Скадовського району. Активісти хочуть реконструювати та модернізувати сільський стадіон. На ньому вже провели суботник. А після цього влаштували футбольний матч за участі місцевих депутатів.

 


форум правозахистних громадських організацій